PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869679}

Nie!

Nope
6,0 25 245
ocen
6,0 10 1 25245
6,7 43
oceny krytyków
Nie
powrót do forum filmu Nie!

Peele to jak na razie mój ulubiony czarnoskóry reżyser. Zarówno "Get Out!", jak i "Us" trzymały mnie za gardło. Wierzę, że za trzecim razem noga się mu nie powinie i ponownie zaoferuje coś oryginalnego ;)

kryst007

Czy 'mulaci' i Aborygeni też się zaliczają do tej kategorii? Co bierzesz pod uwagę: odcień, genetykę, kladystykę, jakieś archaiczne koncepcje? Jaki jest Twój ulubiony białoskóry reżyser?

użytkownik usunięty
kryst007

Pięknie segregujesz ludzi, pogratulować.

ocenił(a) film na 7

No to od teraz to jedno zdanie będzie mnie prześladowało dopóki Filmweb nie pójdzie kaput... xD

kryst007

No, jak człowiek jest rasistą, to go prześladują. Takie czasy.

Pies_Baskurwieluw

Tylko Afroamerykanie to osobna grupa etniczna i Peele czerpie garściami z doświadczeń z życia czarnoskórego w USA

kryst007

Przy „us” powinęła mu się noga… tzn. Pokazał, że „get out” było wypadkiem przy pracy i udało mu się fartem. W „us” pokazał, że ma tylko pomysł na koncert rasistowskich metafor i tego się trzyma… za trzecim razem pewnie też. Przy Candymanie maczał palce i znowu ten sam motyw się przewinął. Kolejny raz się nie nabiore, a na każdym jego filmie byłem w kinie. Szkoda, bo ma coś w sobie, ale brak pomysłu na inne motywy niż uciśnieni afroamerykanie.

ocenił(a) film na 7
___ice___

Przecież motyw, o którym tu gdakasz był również jednym z głównym w oryginalnym candymanie.

A Us to zdecydowanie lepszy film nie niezle Get Out.

Pomysłów ma sporo i wiele w filmach pokazuje, jednak ktoś kto w filmach głównie widzi inne kolory skóry ludzi lub inną orientację nie potrafi się skupić na innych rzeczach i zamyka się tylko na tym :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones