PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800209}

Nowa generacja

Next Gen
6,5 5 816
ocen
6,5 10 1 5816
Nowa generacja
powrót do forum filmu Nowa generacja

Zdecydowanie mogę polecić. Typowy film animowany z morałem idealny dla dzieci 6+. 1:40 zleciała szybko.
Cieszy fakt, że film powstał w Blenderze. Może to nowy kierunek w animacji.
Trochę za dużo zapożyczeń od "Wielkiej szóstki" to chyba jedyny minus.

ocenił(a) film na 6
mlyszczarek

Zapożyczenia też od: Jak wytresować smoka, Pacific Rim i Transformers. Co do reszty się zgadzam.

ocenił(a) film na 5
mlyszczarek

Uwaga! W Zadnym wypadku to NIE jest animacja dla dzieci! Film pelen bezsensownej brutalnosci, Pelen przeklinania! Do tego sztampowy i nudny.

ocenił(a) film na 3
Qlczas

dokładnie. Animacja jedynie na plus. Sens i treść nie dla dzieci. Lepsze w treści animacje rosyjskie z lat 70-80siątych. Przynajmniej tam nie traktowało się śmierci jako ziip-bum-niemacie-ojzabiłemjeszczekogośwcześniejprzyokazji

Qlczas

SPOILER








Rzeczywiście momentami brutalny film. Zdumiała mnie ta śmierć doktora. Cały czas myślałam, że jakoś go ożywią. Kompletnie nie pasuje do reszty naiwnej animacji o przyjaźni człowieczo-robociej.

ocenił(a) film na 7
Anna_Sandstorm

Też mi było tak dziwnie. Puff i zniknął.

ocenił(a) film na 10
Qlczas

No tak rzeczywiście, bo jak są brutalne i są przekleństwa to nie są dla dzieci XD Poza tym bardzo nieuważnie oglądałeś film, ponieważ na każdym kroku było dawane znać, że przemoc jest zła np. gdy się odpłacała "kolegom/koleżance" i zniszczyła jej roboty i groziła tamtej dziewczynie to ten robot, powiedział, że to nie jest w porządku, to samo propozycja nauki gry w piłkę nożną zamiast rozwalania robotów, to wyzwanie "głupi robocie" przy pierwszym spotkaniu a potem wytłumaczenie, że to "nie była ona" że po prostu była zła, czyli że ludziom zdarza się czasem coś powiedzieć czego potem żałują.
Nie powinieneś oglądać takich filmów, bo tylko takim bezsensownym komentowaniem go krzywdzisz i mu umniejszasz.

ocenił(a) film na 8
mlyszczarek

Mi z kolei jakos dziwnie kojarzy sie z Wall-e. Ale na prawde swietna animacja.

ocenił(a) film na 6
piotrek_siedlce_fw

Może dlatego, że 7723 w jakiś sposób przypomina Evę z Wall-e? :)

mlyszczarek

Fajna baja ;)

mlyszczarek

Nie tylko "Wielkiej szóstki". Robot wygląda jak astro Nautilus z League of Legends ;)

ocenił(a) film na 7
Anna_Sandstorm

Dokładnie! To samo pomyślałam :-)

ocenił(a) film na 8
zuzanna.dzef

Haha +1

ocenił(a) film na 8
mlyszczarek

A wiesz może, czy jest to animacja wykonana w blenderze od początku do końca? Czy jednak przy wsparciu innych programów?

ocenił(a) film na 6
Magic492

Większość zapewne jest tworzonych wlasnie w blenderze albo Unity. Niskobudżetowe zapewne tworzone w wersjach free, jednakże to widać podczas oglądania jak drewniane są postacie i tło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones