PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122518}

Nowa policyjna opowieść

Xin jing cha gu shi
7,2 8 651
ocen
7,2 10 1 8651
Nowa policyjna opowieść
powrót do forum filmu Nowa policyjna opowieść

Wspaniały film. Mój ulubiony, mogę oglądać go bez przerwy. Rewelacyjni aktorzy. Najbardziej podoba mi się postać Joe, Fire i Tin-Tin. Gorąco polecam. Są sztuki walki, jest akcja, cały czas coś się dzieje. Super fabuła filmu, dialogi. Jak oglądałam go dwa lata temu na święta, byłam po prostu oczarowana. Jak umierał Joe, to się popłakałam, tak było mi go szkoda. Świetni aktorzy, rewelacyjnie zagrali. Nie wyobrażam sobie kogoś innego w poszczególnych rolach. Wszystkim polecam ten film, bo to jest po prostu arcydzieło! 10/10.

ocenił(a) film na 9
Majka7_Fire

Zgadzam się z Tobą film jest rewelacyjny ,ogólnie lubię filmy z Jackie i to był pierwszy film w którym pokazał że oprócz walk i wygłupiania się ( jak to w niektórych komediach) potrafi by także rewelacyjnym aktorem ,i ten film mi to pokazał scena gdzie gra o życie swoich partnerów to mistrzostwo jak i ta kiedy staczał się na dno pijąc był tak przekonywujący że można by pomyśleć że on do tej sceny naprawdę się upił,Naprawdę polecam ten film miłośnikom kina azji

użytkownik usunięty
uren

Dla mnie też najlepszy film z Chanem. Powinien być w top100!!

ocenił(a) film na 10

wiecie gdzie można obejżeć ten film online???????

użytkownik usunięty
stolcia

Na przykład na www.seans-online.pl

Hmm, nie powiedziałbym iż lepszy od "Policyjnej opowieści 1" ( która jest arcydziełem i najlepszym filmem Chana ) ale dość spoko filmek.

użytkownik usunięty
grzegorz_cholewa

Dla mnie jest troche lepszym filmem od Policyjnej opowieści, ale ten to też ścisła czołówka z dorobku Chana.

dokładnie ! a nawet więcej niż top 100 powinien być w dziesiątce najlepszych filmów świata ! ;D

ocenił(a) film na 10
Majka7_Fire

Masz całkowitą rację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones