PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857608}

O czym marzą zwierzęta

The Wishmas Tree
5,9 999
ocen
5,9 10 1 999
O czym marzą zwierzęta
powrót do forum filmu O czym marzą zwierzęta

Rzadko oglądam filmy animowane, ale zdarza mi się czasem zrobić miły gest w stronę młodszej siostry i zabrać ją na jakiś bajkowy seans. Siostra zobaczyła gdzieś reklamę czy plakat i namówiła. Trochę się obawiałam, że się wynudzę, ale jak na kogoś kto zwykle nie ogląda takich rzeczy to bawiłam się całkiem spoko. Fajne jest to, że film porusza sporo tematów na czasie, szczególnie że mówi o tym w sposób zrozumiały dla dzieci - łagodny ale jednak da się wychwycić o co chodzi i co najważniejsze do dzieciaków to trafia / może trafić (chociaż mówię to tylko na podstawie mojej siostry i tego ile z tego filmu wyniosła). Problemy klimatyczne, ekologiczny styl życia i wszystkie tematy pokrewne towarzyszą teraz dzieciakom od wczesnych lat życia i pewnie będą obecne przez całe ich życie. Wg mnie baja warta pokazania najmłodszym.

ada_kowalskaja

Jak na film skierowany do najmłodszych to faktycznie jest to udana produkcja i tak, zgadzam się z tym, że tematycznie jest bardzo na czasie. Ja oglądałam to akurat z chłopakiem, bo czasem fajnie się jest tak wyczilować przy animacji, no i tu oboje byliśmy zgodni, że w naszym odczuciu dzieciaki z tej bajki mogą coś wynieść, zrozumieć, że fajnie że uwrażliwia się je na sprawy planety, bo w sumie to mega łączy się to z ich przyszłością. A przy okazji przypominajka dla rodziców, ze kwestia eko jest istotna również ze względu na ich potomstwo :P

ada_kowalskaja

True. Byłam z siostrą w kinie i muszę przyznać, że byłam miło zaskoczona. Świetnie zrobiona bajka z przesłaniem + dobry dubbing. Na takie bajki mogę chodzić ;)

ada_kowalskaja

Polecam obejrzeć kilka naprawdę dobrych filmów animowanych, a nie ten badziew.

Leszy2

Jakieś propozycje? Córka, małoletnia, chętnie by coś obejrzała wartościowego.

Zen_Kis

Soul

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones