PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857608}

O czym marzą zwierzęta

The Wishmas Tree
5,9 997
ocen
5,9 10 1 997
O czym marzą zwierzęta
powrót do forum filmu O czym marzą zwierzęta

Kategoria wiekowa...

ocenił(a) film na 4

... to jakieś nieporozumienie. Kategoria b/o sugerowałaby, że można pójść na film dajmy na to z trzylatkiem. Tymczasem jest tam naprawdę sporo scen mogących być dla dziecka przerażającymi. Żona musiała zasłaniać oczy naszej córce. Nie wiem kto ustala te kategorie, ale powinien chyba lepiej się do tego przyłożyć.
A film mocno średni, niestety (nie mam pojęcia skąd ta ocena na Fb).

neo01

wszystko zależy od wrażliwości dziecka. Generalnie to nie sugerowałabym się wytycznymi ale zdała na swoją intuicję jako rodzic

ocenił(a) film na 4
mia__so

Przepraszam, ale czym mam się sugerować, skoro nie znam filmu. Trailer z tego co kojarzę nie zwiastuje tych strasznych obrazków.

neo01

hmm to dziwne bo byłam z siostrzenicami, co prawda 4 i 6 lat ale rechotały się jak opętane. Może rzeczywiście to kwestia wrażliwości na intensywne bodźce

ocenił(a) film na 1
grzeskowa

Ten film dla młodszych dzieci jest straszny, szary i ponury. zwierzęta z czerwonymi oczami etc. Nie polecam. Moim zdaniem dno, nic śmiesznego w tym dziele nie widziałem.

tablooid

Byłam dziś z córką na tym, niestety ale musiałam wyjść po max 30minutach, bo sceny były po prostu przerażające i córka nie chciała tego oglądać. Dla mnie duże rozczarowanie, sugerowałam sie zwiastunem, myślałam, że film bedzie piękny, magiczny. Niestety. Szkoda, że nie napisali, że film jest skierowany np. Dla Dzieci +7, bo na pewno nie jest dla najmłodszych.

tablooid

A dla starszych dzieci jest nudny i infantylny.

neo01

Nie przeginaj. Dla moich małych ok.

ocenił(a) film na 4
saqmd1983

A moja mała obudziła się w nocy z krzykiem. Nie przeginam.

ocenił(a) film na 1
neo01

100% podpisuje się pod tym negatywnym komentarzem.
ZDECYDOWANIE NIE POLECEM!!!!
5 latek pierwszy raz w kinie, przez połowę filmu przestraszony.
Owszem każde dziecko ma inną wrazliwość, ale....
Zwiastun wcale nie oddaje długich WIELU wielominutowych scen z potworami o czerwonych oczach, które TO sceny wcale nie kończa się rożładowaniem emocji na czymś pozytywnym. Nie. Nawet małe "prześłodkie" misie okazuja się złowrogie i kwiożercze.
Dziecko nie chce juz chodzic do kina.
Owszem film nie zawiera głupawych żartów, skierowanych dla dorosłych ma b dobry polski dubbuing oraz wizualnie jest prześliczny, ale to za mało jest zbyt straszny dla maluchów, dla 10+ latków moze byc juz za nudny. Wiec jest dla nikgo.
Poza tym fabuła dośc banalna i miejscami nudna.

ocenił(a) film na 4
neo01

Sprzedam tu świetnego linka dla rodziców: w google wpiszcie commonsensemedia.
Bardzo dobra strona pokazująca, czy można zabrać nasze pociechy do kina. Oczywiście dzieci są różne, ale warto tam zajrzeć przed filmem. Polecam.
Powyższy jest filmem 6+ i wydaję mi się to akuratne.

ocenił(a) film na 4
piotrowy

Dzięki

ocenił(a) film na 5
neo01

Ja byłam dzis z 3,5 latkiem i po 40 min zaczął płakać z przerażenia ... oczywiście wyszliśmy. Film bardzo piękny jeśli chodzi o kolory i przyrodę, jednak Totalnie NIE dla mniejszych dzieci!

neo01

nastepnym razem nie zasłaniajcie oczu. Co nie zabije to wzmocni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones