PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630088}
8,0 9 549
ocen
8,0 10 1 9549
O jik Geu dae man
powrót do forum filmu O-jik Geu-dae-man

Świetny <3
Po prostu cały film płakałam, nawet nie tylko koniec(zazwyczaj tylko koniec jest wzruszający)
Piękny, 10/10 oczywiście

ocenił(a) film na 8
toffifee17

mnie najbardziej wzruszyła scena wąchania butów

ocenił(a) film na 9
toffifee17

Widziałam go już kilka razy i za każdym razem ten sam efekt. Niezwykle wzruszający cudowny film.

ocenił(a) film na 10
toffifee17

http://www.filmweb.pl/film/Nae+meorisokui+jiwoogae-2004-123869 Moim zdaniem " To dopiero jest wzruszający film :)

ocenił(a) film na 9
sugaR93

to mój drugi ulubiony film kiedy mam ochotę popłakać haha idealnie trafione

ocenił(a) film na 8
ButterflyIsDead

A jaki jest pierwszy? :)

ocenił(a) film na 9
Niteeeczkaaa

"Always" ;)

ocenił(a) film na 8
ButterflyIsDead

Mój też ;*

ocenił(a) film na 9
Niteeeczkaaa

To jeśli lubisz takie filmy, polecam też te 3 poniżej: (o ile jeszcze nie widziałaś)
http://www.filmweb.pl/Time
http://www.filmweb.pl/film/Si-wol-ae-2000-121692
http://www.filmweb.pl/film/Zemsta+-+opowieść+o+miłości-2010-606921
Przy czym uprzedzam, że ten ostatni jest brutalny (nawet bardzo), ale też wzruszający.
Pzdr.

ocenił(a) film na 9
sugaR93

Dokładnie tak :)

toffifee17

Dziwne jesteście kobiety. Zachwycacie się nad takimi filmami.
Ale już w prawdziwym życiu kierujecie się egoizmem i próżnością.
Ignorujecie i olewacie tych bardziej wartościowych facetów,
bo mało przystojni, bo mało przebojowi, bo mało zamożni.
A ciągniecie do bogatych lub pewnych siebie i przebojowych cwaniaków lub próżnych przystojniaków,
czyli ogólnie do trzech typów facetów najmniej moralnych, którzy zaliczają w swoim życiu najwięcej kobiet,
czyli traktują kobiety najbardziej przedmiotowo. Nieważne, że są tacy faceci prostakami lub głupcami lub kłamcami lub przedmiotowo traktują kobiety lub mają tendencję do zdrad czy tam większość z tego.
Ważne dla was jest - "och jaki przystojny" lub "och jaki pewny siebie i przebojowy" lub "och jaki zamożny i zaradny".
I z takimi najczęściej godzicie się na seks bez zobowiązań i jesteście zabawkami ich na jeden raz, kilka razy,
układy bez zobowiązań i romanse.
Z takimi najczęściej godzicie się na seks licząc na związek i jesteście wykorzystane.
A twierdzicie, że nie chcecie być traktowane przedmiotowo.
Nie chcecie starań, bo o wiele bardziej wolicie same wybrać faceta, który wam się podoba i
same się o niego starać i spróbować go zmieniać na lepsze.
Twierdzicie, że nie chcecie być okłamywane i zdradzane, a wybieracie takich co podobają się kobietom,
co mają wysoką tendencję do kłamstw i zdrad, a potem takim jeszcze wybaczacie.
Jak dacie szansę tym wartościowszym to takich kobiety często okłamują, zdradzają lub opuszczają do mniej wartościowych, którzy z kolei kobietę traktują jak przedmiot. Cała wasza definicja miłości jest gówno warta, a fałszywie zachwycacie się pięknymi filmami.

returner

W twoim przypadku musiałabym krzyczeć "Och, jaki zgorzkniały!". Nie chcę się kłócić, ale z twojej wypowiedzi aż wyciekają twoje kompleksy. Nie mówię, że sama takowych nie posiadam, aczkolwiek jeśli nie chcesz, żeby to było widoczne, to nie pisz wypowiedzi w takim stylu. Widać ewidentnie, że masz jakiś żal czy pretensje do losu, okej, nie znam, nie chcę tutaj polemizować, aczkolwiek ty również nie powinieneś szufladkować wszystkich dziewczyn/kobiet. Może po prostu nie trafiłeś jeszcze na porządne dziewczyny, a może sam masz podobne podejście, że szukasz w tych "pięknych i przebojowych", a potem się dziwisz? W każdym razie film według mnie był przyzwoity, choć wiadomo, jak to w filmie, niektóre rzeczy były przekoloryzowane...Pozdrawiam ;)

loulien

Jakie kompleksy ? Zawsze miałem duże powodzenie, a kobiety dla mnie były łatwe, bo jestem przystojny i bardzo przebojowy. Zawsze ceniłem wartości w ludziach. Miałem przez 5 lat jedną dziewczynę i
nie zdradzałem mimo dużego powodzenia i tego, że kobiety się do mnie kleiły.
Byłem dobrze wychowany. Brzydziłem się próżnością, cwaniactwem, egoizmem czyli tym co przyciąga kobiety (sława, kasa, dobry wygląd, przebojowość)
Miarka się przebrała i dlatego stałem się draniem, który zaliczył prawie 50 ładnych dziewczyn i
miał tylko cel, uwieść, zaliczyć, rozkochać, bawić się z powodu waszej płytkiej natury.
Widziałem zbyt dużo razy jak kobiety źle traktowały wartościowszych facetów (brzydszych, mało śmiałych),
a stawały się szybko zainteresowane i łatwe dla płytkich przystojniaków lub przebojowych cwaniaków z dobrą bajerą, którzy w swoim życiu zaliczają najwięcej kobiet. Zainteresowałem się tematyką selekcji naturalnej i znalazłem 8 niezbitych dowodów, że :

Wy kobiety mając do wyboru wartościowszego faceta na przykład brzydszego lub nieśmiałego lub biednego,
a płytszego, który ma wiele kobiet w swoim życiu i ogólnie traktuje kobiety jak ku...wy do jednego,
a wystarczy, że jest przystojny lub przebojowy lub zamożny wybieracie prawie zawsze płytki typ.

Nie potrafię szanować ludzi sławnych, przebojowych, zamożnych, ładnych.
Bo są najbardziej płytcy.
Aktorzy traktują kobiety jak ku...wy. Podobnie jak piosenkarze, sportowcy, gangsterzy, uwodziciele, przebojowi mężczyźni, zamożni, przystojni.
Kobiety dla takich stają się najłatwiejsze mimo, że tacy w swoim życiu zaliczają najwięcej kobiet i jest najbardziej prawdopodobne, że traktują kobiety przedmiotowo na raz, kilka razy, układy bez zobowiązań, romanse, a w związkach okłamują, zdradzają, opuszczają.
Mimo tego kobiety dla takich zamieniają się najszybciej w bardzo łatwe.

Dwa proste pytania:
1) Z kim zgodzisz się łatwiej na seks bez zobowiązań z nieśmiałym, brzydkim i biednym, a przyzwoitym facetem czy przebojowym, przystojnym i zamożnym, a płytszym facetem, który zalicza w swoim życiu wiele kobiet ?
2) Kogo zechcesz chętniej być dziewczyną z nieśmiałym, brzydkim i biednym, a przyzwoitym facetem czy przebojowym, przystojnym i zamożnym, a płytszym facetem, który zalicza w swoim życiu wiele kobiet ?

95% kobiet w swoich czynach wybiera w obu przypadkach faceta nr 2.
Bo na seks bez zobowiązań chce kogoś płytkiego co jej się podoba i nie będzie oceniał,
bo sam jest płytki.
A na chłopaka to samo faceta z powodzeniem, bo nie wie lub nie chce wiedzieć, że tacy z powodzeniem traktują przedmiotowo kobiety.
Ma najwięcej szans, że taki miał przed nią wiele kobiet, w związku będzie okłamywał, zdradzał lub opuści ją, a mimo to woli zaryzykować z takim, najłatwiej takiemu daje seks, miłość, związek. A potem mają rozczarowanie.

Kobiety od zawsze najgorzej traktują wartościowszych.
A najlepiej facetów, którzy najwiecej zaliczają kobiet.
Prym wiodą aktorzy, piosenkarze, sportowcy, gangsterzy, uwodziciele, przebojowi mężczyźni, zamożni i przystojni, ogólnie najwięksi ku.....wiarze tego świata przyciągają kobiety.
Ja miałem wiele kobiet głownie z powodu dobrego wyglądu, przebojowości i cech typowo męskich.
Obrzydzało mnie to, że próżność i cwaniactwo jest decydujące, że kobiety stają się łatwe bez wyjątków.
Obrzydzało, że kobiety stworzyły ze mnie drania, który nie może mieć szacunku żadnego do kobiet.
Żaden facet który wie wiele o kobietach, miał styczność z wieloma kobietami i powodzenie u
nich nie szanuje kobiet tylko traktuje je przedmiotowo.
Każdy na tym świecie wiedział, że Warren Beatty, W.Chamberlain, M.Johnson, C.Sheen, Nicholson, O.Reed i
tym podobni mają zaliczone grubo powyżej tysiąca kobiet (Większość z nich kilka tysięcy)
a mimo to kolejne kobiety pojawiały się same, dawały na tacy im, bo liczyły, że warto zaryzykować,
a może się uda i stawały się kolejnymi zaliczonymi ku.....wami dla nich. 99% kobiety na świecie,
które są wolne lub powyżej 50% zajętych marzy wręcz o randce z kimś sławnym, i co starałoby się o
takiego same i szybko byłyby kolejnymi zaliczonymi ku.....wami, za to wartościowych zwykłych facetów olewają w
życiu :) Przeczytałem prawie 50 tysięcy biografii ludzi sławnych, ludzi z władzą i jedno ich łączyło.
Mieli masę kobiet/mężczyzn..

Sądzisz, że gdybym był o wiele bardziej wartościowym i porządnym człowiekiem, a brzydki i
nieśmiały kobiety by tak łatwo dawały mi seks czy miłość. Nie ma żadnych szans.
Od tysięcy lat kobiety stawały się łatwymi ku....wami, gdy ktoś pojawiał sie z powodzeniem:
sławny/z władzą....przebojowy...przystojny...zamożny,. Kobiety lgną do facetów,
którzy traktują kobiety jak przedmiot (czytaj zaliczają najwięcej kobiet, mają kobiety na raz,
kilka razy, układy bez zobowiązań, romanse, w związkach okłamują, zdradzają, opuszczają)
Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności dla takich stają się najłatwiejsze i
takim właśnie typom kobiety najwięcej wybaczają.

returner

Powiem tak, gdy sprawdzisz przeszłość każdej kobiety w wieku powiedzmy 45-50 lat to
prawie zawsze wyjdzie, że wchodzi w pewne ramy. Jedne w więcej lub mniej :
1) Wszystkie kobiety najgorzej traktują wartościowszych facetów, bo ktoś za mało przystojny lub za mało przebojowy lub za mało zamożny. Za to kobiety uwielbiają najbardziej najpłytszych facetów z powodzeniem – sławnych lub przebojowych lub zamożnych lub przystojnych czyli tych co:
- Którzy tylko lub głównie patrzą na wygląd
- Którzy najlepiej bajerują
- Traktują kobiety jak ku..wy, a więc zaliczają najwięcej kobiet w swoim życiu, którzy kobiety mają za zabawki seksualne na raz, kilka razy, układy bez zobowiązań, romanse, którzy najwięcej okłamują, zdradzają czy opuszczają. A kobiety nie oceniają ich po przeszłości, tylko takimi facetami zachwycają się. Mało interesuje je przeszłość faceta z iloma, z kim, dlaczego.
2) Wszystkie kobiety takimi najszybciej są zainteresowane.
Tylko próżność, cwaniactwo lub egoizm decydują, że kobieta jest zainteresowana.
PRÓŻNOŚĆ - Dobry wygląd (wzrost, budowa ciała, rysy twarzy, prezencja, mowa ciała)
CWANIACTWO - Przebojowy charakter, energia i dobra bajera (flirt, humor, seksualna wibracja, męskie zdecydowanie, emocje, cierpliwość, wytrwałość, niezależność, dojrzałość emocjonalna, wychodzenie z inicjatywą, pewność siebie, inteligencja, zaradność, ambicje, pasje, styl życia itp)
KASA/STATUS SPOŁECZNY/SŁAWA/WŁADZA
3) Wszystkie kobiety stają się dla takich najłatwiejsze, najłatwiej takim dają seks, miłość czy związek.
4) Wiele kobiet z takimi godzi się na seks bez zobowiązań i nie chce być po tym oceniane.
Po co się starać o coś co pierwsi lepsi mają od razu ?
Bardzo wiele kobiet zanim zostaje czyjąś żoną jest tylko taką darmową ku..wą na seks bez zobowiązań i takich facetów miło wspominają, bo przecież jest ktoś taki przystojny i nie ma znaczenia, że chciał tylko darmowej KU..WY.
5) Wiele kobiet godzi się z takimi na seks licząc na związek i przez takich są wykorzystane i
nie chcą też być po tym oceniane.
6) Wiele kobiet przez takich są okłamywane/zdradzane i jeszcze potem zdziwione. Do tego potrafią wybaczać kłamstwa/zdrady dając przyzwolenie na wiele zdrad.
7) Kobiety gdy mają facetów wartościowszych to takich łatwo im przychodzi okłamywać, zdradzać, opuszczać, bo przecież ktoś za mało przebojowy, za mało zamożny czy za mało przystojny ?
8) Kobiety mówią, że chcą starań, ale o wiele bardziej wolą wybrać same facetów z powodzeniem niż mieć starania kogoś co im się nie podoba i uważa że o kobietę trzeba się starać co jest bzdurą. Kobieta po skokroć woli sama poderwać faceta, który jej się od razu podoba niż być podrywana prze kogoś kto jej się nie podoba, bo ma naturę ku..wy , która daje się na tacy
9) Kobiecą miłość najczęściej, najchętniej i najłatwiej otrzymują najpłytsi faceci z powodzeniem więc kobieca miłość jest gówno warta.

Proszę dowody:
1) Dziesiątki tysięcy biografii sławnych ludzi lub ludzi przy władzy, którzy mieli ponad tysiąc kobiet lub mocne kilkaset. Zwłaszcza to jak łatwo im przychodziło zaliczanie kolejnych kobiet, wdawanie się w romanse, poślubianie nowych żon. Kobiety wręcz na tacy się takim dają, jakby były zaprogramowanymi bezmyślnymi golemami od dzieciństwa , że ich ideałem faceta jest książę/król/władca , który ma kasę, włądzę, jest przystojny, wygadany, ma przebojowy charakter.
O takim wręcz kobiety marzą. Tylko nikt im nie powiedział, że tacy ludzie zaliczają w swoim życiu co najmniej kilkaset kobiet i traktują kobiety jak ku..wy. A nawet jak wiedzą to nic nie zmienia, bo kobiety w każdym wieku najbardziej szukają facetów przystojnych...przebojowych..zamożnych, a zwłaszcza sławnych z sukcesami.
2) Książki uwodzicieli - ludzi, którzy kiedyś byli wartościowi, ale widząc ku..estwo kobiet, że dają zainteresowanie, seks, miłość najpłytszym facetom spasowali. Stali się najlepsi w uwodzeniu, dawaniu emocji, zaskakiwaniu, zaciąganiu do łóżka, bo stworzyli osobowość i ciekawy styl życia znacznie przewyższający 99% facetów . Poznawali ok 5tysięcy kobiet, zaciągneli do łóżka mocne kilkaset pięknych kobiet. I wiedzą wszystko na temat kobiet, każdego rodzaju kobiet i w ich społeczności przecież są też inni co poznawali dość podobną liczbę więc wymieniają się wiedzą.
Na moje pytanie jeden z nich odpowiedział, że wszystko co zaobserwowałem jest 99% prawdą,
ale trzeba przymykać oko na to jakie są, taka ich natura. Nie muszą mieć dobrego wyglądu i kasy, a mają powodzenie porównywalne z sławnymi ludźmi, bo dają kobietom niesamowity flirt, humor, seksualną wibrację, męskie zdecydowanie, rzadkie i pożądane cechy męskie, emocje itd a większość dzisiejszych facetów jest na ich tle byle jaka. Tacy ludzie, którzy poznawali ok 5tys kobiet i mają u nich wielkie powodzenie, wiedzą co daje efekty więc wiedzą praktycznie wszystko o kobietach. Nie tylko to co mówią kobiety, ale też jakich dokonują wyborów :)
3) Selekcja naturalna w miejscach , gdzie można ją zaobserwować, bo szybko następuje na przykład na dyskotekach pokazuje, że kobiety ciągną do najbardziej płytkich facetów: próżnych przystojniaków...przebojowych cwaniaków z dobrą bajerą...zamożnych. I takimi są najszybciej zainteresowane, dla takich są najłatwiejsze, z takimi się macają prowadzają i dają im najłatwiej seks
4) Już w szkołach można zaobserwować, że kobiety lgną do facetów, którzy wyśmiewają, biją słabszych, a unikają tych wartościowszych poniżanych, wyśmiewanych, bitych
5) Z wszystkich moich znajomych właśnie najpłytsi mężczyźni traktujący kobiety jak ku..wy mieli zawsze najwięcej kochanek, dziewczyn na jakiś czas, teraz mają piękne żony, które pewnie nierzadko są zdradzane, natomiast wartościowsze osoby mieli małe powodzenie i mało kobiet.
6) Testy na czacie. Wystarczy pisać do 200 tych samych kobiet z 2 profili.
Z jednego profilu być facetem porządnym szukającym dziewczyny, miłości, związku, a z drugiego być facetem odważnym z ciekawym stylem życia , lubiącym podróże, przygody, seks, dającym kobietom flirt, humor, seksualną wibrację, emocje - kobiety o wiele bardziej lgną do 2 typu, chcą sie wtedy umawiać, są bardziej otwarte, szczere, są gotowe nawet od razu umówić się na seks. A pierwszy profil ma nędzne powodzenie u tych samych kobiet.Nie ma w tym przypadku, rzadko są odstępstwa od reguły.
7) Testy na portalach społecznościowych ze zdjęciami. Wystarczy znów napisać do 200 tych samych kobiet z 2 profili. Na 1 profilu mieć ładne zdjęcia, można pisać byle co i ma powodzenie się nawet nie wysilając się, a na 2 profilu z brzydkimi zdjęciami można produkować się i ma się marne i znacznie słabsze zainteresowanie, bo kobiety skreślą takich na starcie.
8) Testerzy zdrady, którzy są wynajmowani przez partnerów obawiających się zdrady twierdzą, że ponad 90% kobiet/męzczyzn których sprawdzali po poznaniu ich i wysyłaniu sygnałów zainteresowania chciało zdradzić swoich partnerów z nimi. Oczywiście testerzy są atrakcyjni z charakterem przebojowym i dobrym wyglądem, zarówno mężczyzni jak i kobiety ,by kusić.
Nie mam danych jaki % po wyjściu na jaw, że partner/ka jest bardzo skłonny/a do zdrady kończą związek.

Kim są te wszystkie kobiety, które zaliczali aktorzy, piosenkarze, sportowcy, ludzie z władzą, gangsterzy, przebojowi mężczyźni z dobrą bajerą, zamożni, przystojni ?????
Większość potem ma męża :) Pewnie ucieszyłby się na wieść, że starał się o coś co pierwsi lepsi dostają od razu lub prawie od razu.

returner

"Bo jestem przystojny i bardzo przebojowy"
"Nie potrafię szanować ludzi sławnych, przebojowych, zamożnych, ładnych.
Bo są najbardziej płytcy"
i pierwsze pytanie
"Jakie kompleksy?"
Proszę cię, zdecyduj się.
Swoją drogą...przykro mi, że tak oceniasz wszystkie bez wyjątku, zresztą dziwi mnie, że trafiałeś w tych swoich "testach" tylko na takie, które wolą ten typ nr.2, być może były to dziewczyny, które również nie szukały nikogo na dłuższą metę, wtedy obie osoby są kwita. Żadna normalna kobieta chcąca mieć kogoś u boku nie chce, aby ta osoba ją zdradzała. Znam pełno osób, które nie oceniają po wyglądzie...Życzę ci w takim razie, żebyś spotykał normalnych ludzi na swojej drodze, a tym bardziej, żebyś skupił się na sobie, a nie tych wszystkich ludziach, o których piszesz :)

loulien

"Znam wiele osób, które nie oceniają po wyglądzie."
A jakie to ma znacznie ? Pisałem wyraźnie.
1) WYGLĄD albo
2) KASA/ WŁADZA/SŁAWA/STATUS SPOŁECZNY
3) PRZEBOJOWY CHARAKTER I DOBRA BAJERA
A zatem nie nie trzeba mieć dobrego wyglądu, aby mieć powodzenie, ale trzeba mieć kasę lub przebojowy charakter i dobrą bajerę.
Tylko te 3 rzeczy przyciągają kobiety i od tysięcy lat to się nie zmienia, że to decyduje, że kobiety dają seks, miłość.
Kobieta to istota próżna, płytka i egoistyczna, do tego często naiwna. Nawet jak ma doktorat.


1) Dobry wygląd bardzo mocno jest powiązany z PRÓŻNOŚCIĄ i poczuciem jestem lepszy i też tak płeć przeciwna postrzega dopisuje sobie do ładnych twarzy dobre cechy, gdy dobry wygląd przede wszystkim sprzyja kopulowaniu z większą ilością potencjalnych partnerek, a w przypadku ładnych kobiet partnerów

2) Sława, władza, kasa, status społeczny sprzyja egoizmowi i próżności. Większość ludzi mające te atuty wyróżniające się w społeczeństwie czuj się wyraźnie lepsza i traktuje innych z góry.
Kobiety niesamowicie stają się łatwe dla sławnych lub ludzi z dużą władzą.
Wręcz same się starają lub dają na tacy. Mnóstwo ludzi z tymi atutami zaliczało mocne kilkaset kobiet lub ponad tysiąc bez udziału kobiet dających się na tacy zbyt dużo by życia im zabierało uganiania się, by tyle zaliczyć (ponad tysiąc lub kilka tysięcy) Oczywiście, że tu występuje czynnik - kobiety stają się bardzo łatwe.

3) Pewność siebie, przebojowość, dobra bajera - tak zwane CWANIACTWO.
Można mieć dobry wygląd lub kasę i mieć cwaniactwo. Ale bez dobrego wyglądu i kasy jak wspomniałaś można mieć duże powodzenie, ba znacznie większe niż przeciętny mniej śmiały przystojniak czy mniej śmiały zamożny facet. Bowiem dobry wygląd i kasa pomagają, ale nie jest to konieczne i decydujące. Bo liczy się też dobra energia, prezencja, mowa ciała, eleganckie ubieranie, umiejętności flirtu, humoru, wprowadzania dobrej wibracji i tworzenia chemii, męskie zdecydowanie, emocje oraz cechy męskiego charakteru lub umiejętność pokazania, że się takie ma nawet jak nie ma np: cierpliwy, wytrwały, niezależny, dojrzały emocjonalnie, wychodzący z inicjatywą, nie oddający kontroli, pewny siebie, inteligentny, zaradny, mądry życiowo, ambitny, z dobrym poczuciem humoru, z ciekawym stylem życia, pasjami, kreatywny, cieszący się powodzeniem u atrakcyjnych kobiet itp
oraz bardzo ważne dobre gadane, dobra bajera.
Oczywiście, że pewność siebie, przebojowość i dobra bajera bez dobrego wyglądu i kasy daje duże sukcesy kobietami, ale trzeba się więcej napocić i więcej starać.

4) A gdzie wartości ? Mnie kobiety obrzydziły, że wartości nie są decydujące.
Można być super wartościowym facetem, uczciwym szczerym, lojalnym, mającym zasady moralne, ale jeśli jest się zarówno brzydkim, nieśmiałym i biednym ma się zerowe powodzenie.
A można być wulgarnym prostakiem lub kłamcą, lub kimś kto traktuje ludzi z góry jak gówno lub kims kto zalicza mnóstwo kobiet, ale jesli jest się wtedy przystojnym lub przebojowym lub zamożnym zalicza się wiele kobiet w życiu .

Gdzie ty tu widzisz wartości u kobiet i mózg ?

returner

Nadal piszesz o wszystkich kobietach, generalizujesz bardzo :/ Proszę cię...kto nie zwraca uwagi na wygląd? Nie mów mi, że nie. Oceniamy zwykle według własnego gustu, więc osoba dla mnie brzydka dla ciebie może być cudowna. Zresztą chodzi tu może nie tylko o wygląd, ale o to, czy o siebie dbasz chociażby. I owszem, to jest ważne. Aczkolwiek wcale nie najwazniejsze, jak ty piszesz o dziwo w imieniu kobiet, choć jesteś mężczyzną. Nie siedzisz w ich głowach, nawet nie wiesz ile zależności kieruje daną oceną. Zresztą śmiałość nie równa się cwaniactwo, a jak wiadomo, to kobiety lubią być uwodzone, często są o wiele bardziej nieśmiałe, więc czego oczekujesz, że będa za takim latać i czekać, aż im coś łaskawie odpowie? Taka wstydliwość często jest kojarzona ze snobizmem, albo kobiety po prostu uważają, że ten mężczyzna nie jest zainteresowany, być może nawet czują się niekomfortowo w towarzystwie osoby, która nie do końca wie, jak się odezwać. Oczywiście, że dużo z tych cech o których piszesz się liczy(a wszystko oceniane jest według gustu danej osoby!), ale opisujesz to w negatywny sposób. Ważna jest dbałość o wygląd, charakter czy odpowiedzialność za swoją osobę, ale nie nazywaj tego jako cwaniactwo, przystojność czy kasa. I tyczy się to również w drugą stronę. Zupełnie jakby mężczyźni nigdy nie oceniali po wyglądzie :P Jesteśmy ludźmi, mamy podobny sposób myślenia. Owszem, są kobiety, które mają płytkie wartości, ale naprawdę jest ich tyle samo co normalnych dziewczyn. Skoro kobiety tak cię obrzydzają, to po co tyle o nich piszesz, tak poświecasz im uwagę? Na forum spotkałam przypadkiem kilka twoich postów, w prawie każdym nawiązujesz do tego. Zmień orientację, albo po prostu nie zwracaj uwagi na ten okropny damski gatunek, zamiast psuć sobie nastrój. Swoją drogą to śmieszy mnie jak bardzo się tym przejmujesz i jak konkretnie stawiasz zarzuty. Nie lepiej po prostu o tym nie myśleć, a nie podkreślać, jak bardzo wszystkich nienawidzisz, i jak bardzo to jest złe, żeby na pewno każdy to usłyszał i zrozumiał, bo sądzisz, że masz rację. Każdy ma rację i nie. Ja swojego zdania nie zmienię, myślę, że inni również czytając twoje posty po prostu pomyślą "ale oburzony" i wyłączą kartę. Naprawdę, zrozum, że twoje poglądy niczego nie zmienią. Owszem, widzę co napisałeś, przyjęłam to do wiadomości, szanuję twoje zdanie, ale jestem sobie zwykłym człowiekiem który ma również inne poglądy i będę się ich trzymać, także myślę, że prowadzenie takich dyskusji do niczego nie prowadzi i niczego nie zmienia :) Można o tym naprawdę dłuugo dyskutować, a szczerze mówiąc, nie bardzo lubię. Ale dziękuję za rozmowę, jak chcesz coś jeszcze dodać, to napisz, przeczytam, ale czy odpiszę, nie daję gwarancji ;p Pozdrawiam

loulien

Co tu się stało przed czterema laty?

ocenił(a) film na 9
loulien

loulien to co Pani pisze, to się dzisiaj nazywa "shaming"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones