PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723477}
6,4 17 977
ocen
6,4 10 1 17977
5,5 17
ocen krytyków
Obce niebo
powrót do forum filmu Obce niebo

Świetny film! Owszem, wywołuje emocje, ale nie znowu aż tak, żeby bać się na niego iść (a gdzieś już takie komentarze widziałem ;) ). Według mnie jest to wszystko idealnie wyważone!

lolek_17

ten film to masakra,następne dzieło które gra na emocjach w bardzo prostacki sposób(czego ku.wa nienawidzę w filmach),może moja ocena nie jest adekwatna do tego ;dzieła"ale za te tanie chwyty pod głupich ludzi nie mogę dać więcej,ważne że wiosce się podoba i klaszczą,brak słów

ocenił(a) film na 10
trollu80

Ja bym nie powiedziała że to prostacka gra na emocjach, film porusza ważną kwestię o której nie za dużo się mówi. Przestrzega przed tym, że każdy możne znaleźć się w takiej sytuacji, a wtedy wszystkei schematy poprawnego zachowania po prostu padają. Dla mnie świetny film.

ocenił(a) film na 9
trollu80

Pokazałeś klasę! Dureń - półanalfabeta, który nie potrafi postawić spacji po przecinku a wyśmiewa się z wioski i głupich ludzi. Głupek to cię zrobił i zapomniał udusić durniu!

trollu80

TO SIE DZIEJE NAPRAWDE! W NIEMCZECH, NORWEGII, SZWECJI, UK. LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY

ocenił(a) film na 7
trollu80

Oj, dzieje się, dzieje.
Szkoda tylko że nie widzą że ten system to jedno wielkie ... .
Mam nadzieje że tacy urzędnicy będą wbrew swojej woli oddawani do domów opieki, bo przecież to dla ich dobra będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones