Obcy - decydujące starcie

Aliens

1986 2 godz. 17 min.
7,6 199 429
ocen
7,6 10 199429
15 419
chce zobaczyć
8,3 18
ocen krytyków
{"rate":8.333333,"count":18}

Po 57 latach dryfowania w przestrzeni kosmicznej oficer Ellen Ripley (Sigourney Weaver) zostaje odnaleziona. Na stacji dowiaduje się, że "firma" wysłała dużą grupę kolonistów na planetę, z której załoga Nostromo wniosła na pokład obcego. Przerażona próbuje interweniować, jednak bez skutku, gdyż nikt jej nie wierzy. Kiedy wydaje się, że wszystko wraca do normy, z bazy osadników przestają nadchodzić wiadomości. Oficer Ripley wyrusza wraz z oddziałem komandosów i pracownikiem "firmy" na planetę. To, co tam zastają, nie śniło im się w najgorszych koszmarach...

Alien5
opis użytkownika

Ellen Ripley (Sigourney Weaver) zostaje odnaleziona w kapsule ratunkowej po 57 latach pobytu w hibernacji. Nikt na Ziemi nie wierzy w jej opowieść o potworze z kwasem zamiast krwi, nikt nawet nie kwapi się, aby ją sprawdzić. Ripley pracuje w dokach do momentu aż koncern, do którego należał Nonstromo, traci kontakt z kolonią, na której rzekomo leżał wrak statku Obcych. Bohaterka wraz z doborową ekipą komandosów wyrusza na ratunek kolonistom, pełna obaw, że ponownie będzie się musiała zmierzyć ze znienawidzonym monstrum.

lucky_3
opis użytkownika

Po kilkudziesięciu latach lotu w stanie hibernacji kapsułą ratunkową z wysadzonego w powietrze statku Nostromo por. Ellen Ripley (Sigourney Weaver) zostaje uratowana przez ekipę ratunkową. Jednak to nie koniec jej koszmaru. Podczas krótkiego pobytu w bazie, w zamian za przywrócenie licencji pilota, dostaje propozycję powrotu na planetę LV-426. Ripley zgadza się i wyrusza tam wraz z odziałem marines. Po raz kolejny staje do walki z Obcym, lecz już nie z jednym, a z całym stadem.

Lukir
opis użytkownika

Porucznik Ellen Ripley (Sigourney Weaver) dryfuje w przestrzeni kosmicznej 57 lat. Nikt nie chce jej uwierzyć w obcego, który zabił pozostałych członków załogi statku Nostromo. Firma Weyland-Yutani proponuje jej, aby poleciała na LV-426 w zamian za przywrócenie licencji. Ripley zgadza się. Na LV-426 zostają też wysłani Marines, których celem jest pokonanie obcych. Jednak nie będzie to takie proste - na tej kolonii zamieszkali ludzie, w których wrogie istoty złożyły jaja. Teraz są ich tysiące! Jedyną ocalałą osobą jest mała dziewczynka (Carrie Henn), która przeżyła dzięki temu, że ukryła się w zsypie.

Po 57 latach hibernacji i dryfowania w kosmosie porucznik Ripley (Sigourney Weaver) zostaje odnaleziona. Po powrocie na Ziemię opowiada korporacji Wayland Yutani o tajemniczej istocie, która zaatakowała statek Nostromo. Wraca wraz z oddziałem Marines na księżyc LV-426, z której olbrzymia, składająca się z 40 rodzin ludzka kolonia nie daje oznak życia. Tam na nich czekają hordy kosmicznych potworów. Teraz zaczyna się wojna...

Kontynuacja filmu Ridleya Scotta.
Ellen Ripley (Sigourney Weaver), jedyna ocalała z załogi Nostromo, po 57 latach dryfowania w kosmosie zostaje odnaleziona przez statek kosmiczny. Nikt nie daje wiary jej opowieściom o zdarzeniach, które miały miejsce w części pierwszej. Ripley dowiaduje się, że na planecie, z której Nostromo zabrał obcą formę życia, osiedliły się dziesiątki rodzin. Gdy połączenie z nimi zostaje zerwane, Ripley wraz z oddziałem marines wyrusza na obcą planetę, aby zbadać sytuację.

Ceglas
opis użytkownika

Widowisko Jamesa Camerona jest kontynuacją filmu "Obcy - 8. pasażer "NostromoRidleya Scotta.
Po wielu latach krążenia w kosmosie oficer Ellen Ripley (Sigourney Weaver) zostaje uratowana. Jej relacja o wydarzeniach na "Nostromo" spotyka się z ogólnym niedowierzaniem, ponieważ na planecie LV-426 od lat przebywają koloniści, którzy nie natrafili na żadne ślady obcych. Ripley znajduje nową pracę i usiłuje powrócić do normalnego życia. Wkrótce jednak łączność z osadnikami zostaje przerwana. W celu rozpoznania problemu korporacja wysyła na LV-426 wyborowy oddział marines, w skład którego wchodzą między innymi kapral Hicks (Michael Biehn), szeregowiec Hudson (Bill Paxton) i android Bishop (Lance Henriksen). Do zespołu dołącza także Ripley, dla której jest to szansa na odzyskanie licencji i dawnej posady. Tym razem jednak nie będzie musiała zmierzyć się z jednym obcym, lecz z całą ich armią.

Melvin_Purvis
opis użytkownika

Oficer Ellen Ripley (Sigourney Weaver) - jedyny ocalały członek załogi statku kosmicznego Nostromo zaatakowanego przez Obcego - zostaje odnaleziona po 57 latach dryfowania w przestrzeni kosmicznej. Wraz z oddziałem specjalnym przybywa teraz na skolonizowaną przez ludzi planetę, z którą z niewiadomych przyczyn zerwał się kontakt. Tam czeka na nich nie tylko jeden potwór, ale tysiące!

opis dystrybutora dvd

Terror powraca wraz z Ripley (Sigourney Weaver), która po 57 latach hibernacji w przestrzeni kosmicznej trafia wreszcie na Ziemię. Mimo, że jej historia o kontakcie z Obcym spotyka się ze sceptycyzmem, Ripley zgadza się towarzyszyć drużynie wyszkolonych komandosów w wyprawie ratunkowej na planetę LV-246... gdzie walka z obcymi zamienia się w prawdziwą wojnę!

opis dystrybutora dvd