PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107555}

Obcy kontra Predator

AVP: Alien vs. Predator
6,0 80 886
ocen
6,0 10 1 80886
4,1 12
ocen krytyków
Obcy kontra Predator
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator

w 2004 umarł. w 209którymś żyje i jest staruszkiem, umarł. 2140 żyje miewa się dobrze. O CO CHODZI? - otóż - miałem okazje jako fan obcego i predatora pozwiedzać strony jako ich fan i... są dwa bishopy. jeden to charles bishop weyland a drugi to carl bishop.... wiem że to dwa identyczne imienia, ale to dwie inne osoby. oco chodzi? kto to jest Yutani z końcówki Avp2 , dlaczego jej imie jest obok nazwiska weylanda? Tego nigdy się nie dowiemy. Natomiast padły przypuszczenia że z częśći obcy 3 Weyland jet tylko Androidem o czerwonej "krwi", jak mówił sam henriksen aktor . Wiele z tego co właśnie napisałem jest i chyba będzie tajemnicą. Ale czy osoby takie jak Paul A. i Riley S. wiedzą o co chodzi? jeśli tak, to czekam na kolejną odsłone z serii z ich imionami przy filmie.

ocenił(a) film na 8
Giveraa34

W OBCY KONTRA PREDATOR mamy Charlesa Weylanda. A w ALien Bishopa

ocenił(a) film na 8
Giveraa34

Powiem to tak Obcy kontra Predator nie nawiązuje ani do Predatora ani do Obcego. Jest to tzw. wariacja na temat dwóch kosmitów.

Giveraa34

No Pani Yutani to Pani która założyła czy była wspólniczką Weylanda. W Alien 3 to jest android. W wersji reżyserskiej dostaje po łbie i z oderwanym uchem z nia gada. Natomiast co do legia2912 to nie ma racji. Historia chronologicznie się skkłada do kupy i na wiki xpenomorph znajdziesz chronologie wydarzeń. W AVP jest prawdziwy Weyland, ale nie można też stwierdzić czy nie miał synów, wnuków o tym samym imieniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones