PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704946}

Obecność 2

The Conjuring 2
7,1 128 535
ocen
7,1 10 1 128535
6,1 13
ocen krytyków
Obecność 2
powrót do forum filmu Obecność 2

Wczoraj byłem na pokazie przedpremierowym i jestem mega zadowolony!
Jeden z nielicznych horrorów, jak i w ogóle filmów, gdzie część druga przebija pierwszą, gdzie wszystko jest mega dopracowane, wszystko stoi na wysokim poziomie, łącznie z grą aktorską oraz odzwierciedleniem czasów, w których toczy się akcja filmu.
Niesamowity klimat..bardzo przyzwoicie budowane napięcie, czasami (rzadko i bardzo dobrze) rozładowane humorystyczną sceną, co jest dodatkowym atutem.
Nawiązanie do poprzedniej części, wszystko dopięte na ostatni guzik, masa pracy i zaangażowania poszła w ten film no i udało się.
Zdecydowanie James Wan króluje obecnie w gatunku horroru. Ja nie znam reżysera, który byłby mu w stanie obecnie dorównać, a przyrównując Obecność 2 do horrorów z ostatnich kilku, a nawet kilkunastu lat, nie za bardzo znajdziemy coś, co może mu dorównać.
Tak samo jak Naznaczony 2 był lepszy od jedynki, tak samo tutaj! Czyli jednak się da, dzięki James Wan :)
Dla krytyków i ludzi piszących "słabe" - czekam na mocne argumenty i na hejt - śmiało :)

ocenił(a) film na 9
Lukas_Art

Widzisz, Ty przynajmniej coś mądrego napiszesz, czego ja nie mam zamiaru obalać, jedynie ciekawiła mnie odpowiedź ;)

1. Logiczne, że jak się kogoś zna i lubi, to jest się po jego stronie (zazwyczaj), więc czyniłaby Cię taką osobą ;)

2. Recenzja filmu jest subiektywna, bo to moja opinia na jego temat, a nie opinia tłumu, a tutaj mamy inną sytuację ;)

3. Jasne :)

ocenił(a) film na 7
Rafii96

1. Zgoda.
2. Zgoda (chociaż z większymi oporami).
3. Pozytywnie mnie zaskoczyłeś.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Lukas_Art

Po prostu jak z kimś się da pogadać, to ja jestem wtedy zupełnie inną osobą ;)
A dyskusję z tamtym Panem uznałem już od początku za zbędną, bo wiedziałem ,że się wciągnę w spiralę przepychanek i tak też się stało, chociaż staram się nie ciągnąć takich dyskusji, bo raz, że ciężko się dogadać, a dwa, że nikt takiej dyskusji nie wygra, w dodatku brakuje wtedy poziomu rozmowy, takie odnoszę wrażenie.
Co do filmiku, dopiero się uczę, więc wszystko będzie ulepszane, poprawiane itd. ;)

ocenił(a) film na 7
Rafii96

Bez przesady. Wan zrobił kolejny mocny horror, ale do poziomu jedynki, a przede wszystkim do poziomu Naznaczonego tym razem nie doskoczył.

ocenił(a) film na 9
Kikuchiyo

Każdy widzi to inaczej ;)

ocenił(a) film na 9
Rafii96

Świetny film można zbroję pobrudzić ze strachu :)

ocenił(a) film na 9
antykubus

ta :D

ocenił(a) film na 7
Rafii96

dla mnie momentami muzyka była bardziej skomponowana do mody na sukces niż do horroru.

ale i tak Wan spisał się idealnie :)

ocenił(a) film na 7
Rafii96

Zgadzam się z wypowiedzią, ale ... Naznaczony 2 lepszy od jedynki, no bez jaj.

ocenił(a) film na 9
Nekromanta21456

Skoro twierdzisz, że każdy ma inny gust, to po co takie teksty rzucasz? ;)
Zaraz możemy pogadać o Twojej ocenie Piły na "1" ;)

ocenił(a) film na 7
Rafii96

Możemy też pogadać o roli Jennifer lawrence w igrzyskach, którą oceniłeś na 10

ocenił(a) film na 9
Nekromanta21456

O gustach się nie dyskutuje

ocenił(a) film na 7
Rafii96

xD jestem zdania, że tym akcentem możemy tę dyskusję zakończyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones