PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794645}

Obecność 3: Na rozkaz diabła

The Conjuring: The Devil Made Me Do It
6,2 35 594
oceny
6,2 10 1 35594
5,5 11
ocen krytyków
Obecność 3: Na rozkaz diabła
powrót do forum filmu Obecność 3: Na rozkaz diabła

Wilson i Farminga pojawią się w kolejnej części, bo bez nich to już nie było by to samo. Bardzo się z tego powodu cieszę.

ocenił(a) film na 7
szachnowska1wg2

Cała seria "Obecność" opowiada o nich więc było by dziwne, gdyby się nie pojawili.

ocenił(a) film na 6
angelika11455

Proszę spojrzeć na datę tego komentarza to raz,a dwa w jakimś portalu wyczytałam, że Farminga prawdopodobnie zrezygnuje z roli Lorraine stąd moje pytanie. Teraz wiem,że to były tylko plotki brukowców. Jeszczę raz proszę spojrzeć kiedy mój komentarz w tym temacie został dodany. Gratuluję refleksu. Xd

ocenił(a) film na 7
szachnowska1wg2

Komentarz był 2 lata temu ale każdy człowiek zdrowo myślący wie, że to seria o nich a nie o demonach xD

ocenił(a) film na 6
angelika11455

Chodziło mi o to,że Warren-ów mieli zagrać inni akorzy,a nie że będzie ''Obecność 3 bez małżeństwa Warren-ów. w filmie Prościej wyjaśnić się chyba już nie da, nie? O to mi tylko chodziło.

ocenił(a) film na 7
szachnowska1wg2

Nie było napisane, że o to chodzi :)

ocenił(a) film na 6
angelika11455

Jak to nie o demonach :-D co Ty gadasz... O demonach również, przecież to film o opętaniu przez demony... więc koleżanka Szachnowska ma racje i dobrze napisała

ocenił(a) film na 7
szachnowska1wg2

Tak jakby nakręcono kolejną część Harrego Pottera bez Harrego Pottera

ocenił(a) film na 6
angelika11455

No i wtedy nie byłby Harry Potter

ocenił(a) film na 6
angelika11455

opowiada o Warrenach a nie o aktorach którzy ich grają, zatem jak by zagrał Warrenów kto inny to nadal byłby to film o Nich, tyle że zagrany przez kogo innego.

ocenił(a) film na 6
szachnowska1wg2

Zgadza się, bez tych aktorów nie byłoby to już to samo, choć sam film i klimat już nieco słabiej niż poprzednie części

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones