PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288488}

Obiecaj mi!

Zavet
7,1 11 264
oceny
7,1 10 1 11264
5,8 6
ocen krytyków
Obiecaj mi
powrót do forum filmu Obiecaj mi!

Plusy gł. za klimat, zdjęcia, muzykę.
Reszta marnawa do Czarny kot, biały kot czy. Underground to słabizna.
Chłopak grający gł. rolę grał beznadziejnie, szkoda słów! Lepiej sobie poradziła ta dziewczyna która ponoć została zaangażowana wprost z ulicy.

Do tego dochodzi niesmak na widok tej pary: dzieciak z wyraźnie starszą od siebie, dorosłą
dziewczyną czy facet z zoofilią ble...

Niemniej jednak doceniam rolę zoofilskiego ;) szefa gangu, dziadka, nauczycielki i
inspektora.

Nie sposób też nie odnieść wrażenia że Kusturica coś często opiera się na tych samych założeniach: młody chłopak, dziadek tudzież ojciec, romansik nastolatków i obowiązkowy boss jakiejś grupy przestępczej...
Widziałam niewiele jego filmów aby generalizować ale...

ocenił(a) film na 6
777temida

Jak to ładnie napisał Muszyński w pochlebnej (!) recenzji, film zlepiony z radioaktywnych odpadków z poprzednich filmów.
Wszystko to już u Kusturicy było, i to w znacznie lepszym wydaniu. Gdzieniegdzie błyska swoim geniuszem, ale tylko chwilami.
Generalnie, po brawurowym początku z wynalazkami a'la Wallace i wesołą grupką jadącą trabantem, jest coraz gorzej.
"Co to, trzecia wojna światowa?" "Jaka trzecia, tu się jeszcze nie skończyła druga."
No jakie to oryginalne, doprawdy.

777temida

Właśnie zastanawiałam się, dlaczego w tej roli obsadzili w zasadzie dziecko, które ma sobie jechać w świat szukać żony ^^
Ogólnie dla mnie lekko się dłużył; doceniam oryginalny styl reżysera, ale to za mało, żeby dać wysoką notę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones