Oblężenie Jadotville

The Siege of Jadotville

2016 1 godz. 48 min.
7,0 12 603
oceny
7,0 10 12603
3 868
chce zobaczyć
{"type":"film","id":737149,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Siege+of+Jadotville-2016-737149/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Oblężenie Jadotville
  • laszlo71 ocenił(a) ten film na: 5

Nie mam pojecia skad ten film ma ocene 7. Jest nudny i przewidywalny. Nie ma w nim niczego czego nie byloby w innych filmach wojennych. 1500 zolnierzy atakuje garstke irlandczykow ukrytej na jakiejs farmie po srodku niczego i nie sa w stanie ich rozwalic? Przeciez z tych irlanczykow chyba nawet nikt nie zginal. Gra aktorska moim daniem slaba. Ogolnie film jakis bezplciowy. Chyba ludzie maja coraz mniejsze wymagania co do kina w dzisiejszych czasach

• patrykpb ocenił(a) ten film na: 8

laszlo71 Przecież to film oparty XD jak można obejrzeć film o rzeczywistej bitwie i nie wejść po wszystkim w internety by o tym poczytać XD ulatwie, Irlandczycy prócz kilku rannych nie ponieśli strat, a po stronie aż 300 bojowników

patrykpb ty faktycznie tam nikt nie zginal- z gory zalozylem ze to kolejna z amerykanizacji, moj blad. Ale to ze jest nudny i przewidywalny podtrzymuje. I cala reszte

• Bad_Maestro ocenił(a) ten film na: 8

laszlo71 Ca za debil haha

Bad_Maestro Jutro o 12 pod stadionem Rakowa w Czestochowie. Bedziemy sie napierdalac

• laszlo71 to Ty byłeś w tej niebieskiej kurtce?

Effx03 Byłem. Krzyczałem. Ale się obsral i nie przyszed :))

• mackiewicz_sp15b ocenił(a) ten film na: 8

laszlo71 jest i zgorzknialy piwniczak

• _MAX_ ocenił(a) ten film na: 3

laszlo71 Zgadzam się. Jeden z nudniejszych filmów tego typu na faktach. To już nasza "Karbala" była bardziej emocjonująca, że o innych oblężeniach nie wspomnę.
    Farma, trawa i podchodzący gęsiego napastnicy pod pozycje okopanych lub schowanych za stertą cegieł irlandczyków.
    Zieew.
    3/10