PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229421}

Ocaleni

Passengers
6,3 16 691
ocen
6,3 10 1 16691
Ocaleni
powrót do forum filmu Ocaleni

9 Rewelacyjny

ocenił(a) film na 9

Piękny film o nie spotykanej fabule i poruszającym zakończeniu.Szczerze polecam.
Czapki z głów przed tym kto zgadnie jakie będzie zakończenie

flisek1987

Zgadzam się, film super. Nie rozumiem dlaczego Eddy tak go opluł, ale nie będę dyskutował, cóż są gusta i guściki :)

flisek1987

Nie jest zły, zakończenie przewidywałem gdzieś od połowy :-)

ocenił(a) film na 7
flisek1987

Właśnie zacząłem. Obstawiam, że jej siostra leciała tym samolotem. A ona sama jest jedną z leczonych.

ocenił(a) film na 9
pawel_baloo

błąd:)

ocenił(a) film na 7
flisek1987

Ano :-)

ocenił(a) film na 9
pawel_baloo

Ale film trzeba przyznać , że dobry?;)

ocenił(a) film na 7
flisek1987

Mam jakiś niedosyt. Zakończenie zaskakuje ale potem jeszcze wsiadają na łódkę... hmm, ona też leciała?

ocenił(a) film na 9
pawel_baloo

dokładnie z reszt a z tego co pamiętam jest to chyba wytłumaczone na końcu filmu..

flisek1987

Dawno nie oglądałam czegoś tak nieprzewidywalnego, naprawdę scenariusz oryginalny, nakręcone w ciekawy sposób, do tego gra aktorska też niczego sobie. Choć moje serce najbardziej skradł pies - śliczny! ;) Ciekawa interpretacja śmierci, naprawdę zaintrygowała, prawda?

missanilorak

dokładnie :) szczególnie zapadła mi scena gdy bohaterka sprawdza dokumenty , jej reakcja.

ocenił(a) film na 5
flisek1987

Szczerze mówiąc to jest masa filmów o bardziej "zaskakującym" zakończeniu. Jest to film z kategorii bardzo lekkich i niskich lotów mindf ucków. W filmie nie ma wyraźnego punktu kulminacyjnego, cała fabuła prowadzona troche w patetyczny sposób, reżyser za bardzo skupił się moim zdaniem na wątku uczuciowym, a nie na tym co najbardziej ciekawiło odbiorcę, czyli co z tym samolotem.

Trochę mi to przypomina W11 gdzie na końcu odcinka wchodzi Tomek i znajduje winowajcę zupełnie z poza grona pzredstawionych wcześniej postaci. Czyli w uproszczeniu: zróbmy film zagadka, dajmy z 3-4 lekkie podpowiedzi ze z tym "lotem" jest coś nie tak, a na sam koniec spróbujmy zszokować widza zakończeniem. Szok by był gdyby było dużo informacji postronnych a tutaj kierunek akcji obrał zwrot na jeden z możliwych do przewidzenia. Niestety :/

Film z nudów można obejrzeć, ale jesli ktoś poszukuje czegoś dla "wyjadaczy" kina, szczerze odradzam.

użytkownik usunięty
flisek1987

Juz bez przesady. Troche nuda zawiewa, a zakonczenie moze i zaskakujace, ale zerzniete z 6tego Zmyslu.

ocenił(a) film na 5

I z filmu "Zostań".

użytkownik usunięty
McGyverPL

Z "Zostan" nie do końca, ponieważ główny trzon akcji filmu rozegrał się kiedy ofiara wypadku wciąż żyła (rozegrał się percepcyjnie w jego głowie), co nie dotyka tematyki pozaświatów i duchów tylko psychologiczne. I choć wydaje się nieprawdopodobny, ma podobnie "eteryczne" i równie zaskakujące zakończenie to jednak przesądza to o innej ramie tematycznej tego filmu. Ale film super, podobał mi się i zakończenie też :)

I "Innych"..

flisek1987

Ja zgadałam zakończenie - jakoś w połowie filmu ;) W sumie jak ktoś obejrzał kilka podobnych filmów, to mógł się domyślić.

ocenił(a) film na 5
flisek1987

Fabuła nie jest niespotykana. Zrobili kopiuj wklej z serialu Lost. Tyle że Lost to był mroczny thriller z prawdziwego zdarzenia, a tu mamy delikatne romansidło. Fabuła prowadzona dość chaotycznie i brak jakiś ciekawych smaczków, interesujących zawirowań akcji przykuwających uwagę. Jakieś to wszystko mdłe i proste, bez napięcia i emocji. Jedynym atutem filmu była rewelacyjna gra Anne Hathaway i Patricka Wilsona.

flisek1987

a o chodziło w zakończeniu i co w tym filmie było takiego fascynującego?

ocenił(a) film na 4
flisek1987

Czapki z głów temu, kto dotrwa do końca

ocenił(a) film na 4
flisek1987

Czapki z głów temu kto dotrwa do końca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones