PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527141}

Och, życie

Life as We Know It
7,0 108 492
oceny
7,0 10 1 108492
6,3 3
oceny krytyków
Och, życie
powrót do forum filmu Och, życie

I jak dla mnie film rewelka,nie jest to typowo głupkowata komedia amerykańska,bardzo przyjemnie
się ogląda,i idzie się pośmiać,i momentami wzruszyć,polecam i oceniam 9/10;)

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

Na prawdę dobry film, polecam! Zakończenie............ :) jak w innych filmach tego typu, najbardziej podobające się kobietą ... Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
acid21

No niestety,to jest jedyny minus - w tego rodzajach filmu,zawsze w komediach romantycznych dają szczęśliwe zakończenie,i już od początku wiadomo kto z kim będzie na koniec razem;)Pozdrawiam.

acid21

Do nauki się weź bo jeszcze ktoś pomyśli, żeś jest głupim mężczyznom.

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

zgadzam sie dość fajna komedia też na początku myślałam że będzie kiczowato , a te małe dziewczynki co grały Sofie były super

ocenił(a) film na 9
elektra83

Myślisz ze oni zamieniali co jakiś czas te dziewczynki skoro są bliźniaczkami,przecież mogła grać role tylko jedna i też by było dobrze ;)

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

no tak ale jednak było więcej tych dzieci

ocenił(a) film na 9
elektra83

Mi się wydawało że inna dziewczynka była tylko pod koniec filmu,bo taka starsza się wydawała ;)

ocenił(a) film na 9
elektra83

A faktycznie dobrze mi zdawało,bo patrze teraz na obsadę i też była starsza Sophie,również grana przez bliźniaczki;)

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

A nawet trojaczki :) Często to się zdarza w przemyśle filmowym, jest wydajniejsze, bo dziecko ma pewne normy i maksymalna ilość godzin, w których może pracować. Zatrudniając identyczne dzieciaczki produkcja idzie szybciej, bo małych aktorów po prostu zamieniają

ocenił(a) film na 10
elektra83

Dokładnie! Przesympatyczne były

ocenił(a) film na 10
jazdowicz2666

Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones