PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749}

Oczy szeroko zamknięte

Eyes Wide Shut
7,3 111 449
ocen
7,3 10 1 111449
7,1 29
ocen krytyków
Oczy szeroko zamknięte
powrót do forum filmu Oczy szeroko zamknięte

jestem oszołomiona!

ocenił(a) film na 10

jestem totalnie oszołomiona po tym filmie, nie mogę dojść do siebie, mieliście kiedyś tak, że na następny dzień cały Wasz świat zawalił się na głowę, wzrosła Wasza seksualność i postrzeganie otoczenia? Tak się właśnie czuję po obejrzeniu tego filmu, ARCYDZIEŁO to naprawdę małe słowo. Kubrick jest geniuszem, koniec kropka, Kto nie oglądał niech żałuje, a kto obejrzał i dał niepochlebną ocenę jest ignorantem i amatorem filmów z Rambo.

użytkownik usunięty
zima300___

Dziecko zobaczyło orgie i już nie umie ocenić obiektywnie całości.Film przeciętny a nazywanie tego arcydziełem to nieporozumienie a wcale nie jestem amatorem filmów z rambo ani ignorantem to raczej ty jesteś używając takich argumentów.


ocenił(a) film na 10

a według mnie film jest genialny i też długo o nim myślałem po obejrzeniu poprostu arcydzieło

ocenił(a) film na 10

mało konstruktywna odpowiedź, szkoda, że tutaj wypowiadają się ignoranci talentu mr Kubricka.
pozdrawiam i miłego oglądania Misia USZATKA

użytkownik usunięty
zima300___

"miłego oglądania misia uszatka"
Heh oj biedactwo,biedactwo ubogi masz ten wachlarz argumentów.
Twoja za to była aż nadto 'konstruktywna' jeśli wogole można ją tak nazwać.Ach ta orgia przewróciła ci w głowie co.Radze nie oglądać takiego rodzaju filmów bo najwyraźniej nie dorosłaś do nich emocjonalnie.

Tu i teraz oceniamy ten film a nie całą twórczość Kubricka wiec za bardzo sie zagalopowałaś z oceną.Co do Kubricka miał lepsze filmy niż ten.

ocenił(a) film na 10

hihi oj zabolało zabolało, pękam ze śmiechu...
miłego dnia

użytkownik usunięty
zima300___

Ja też pękam ze smiechu z ciebie
Co tu miało mnie zaboleć dziecinko ześ płytki tekst o uszatku napisała hahaha litości
Coś wyczuwam że próbujesz uciekać od sedna tej rozmowy co arguemntów brakuje hihi
Pochwal się preferujesz orgie,praktykujesz orgie? jeśli tak to miałbym powód by zrozumieć dlaczego ten film ci aż tak się podobał heh

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Ibrah

No i tyle na temat, dyskutujemy tylko z ludźmi na odpowiednim poziomie prawda? Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
Ibrah

Ej ty nie przeklinaj bo nie ma takiej potrzeby.
Jeśli ktoś uważa że niebo jest 'różowe' to nie ma żadnych podstaw by prowadzić dyskusje z takimi osobami.
TEMAT ZAMKNIĘTY!!!
POZDRAWIAM SERDECZNIE

zima300___

btw "Rambo: Pierwsza Krew" to bardzo dobry film. Polecam także wcześniej przeczytać książkę.

zima300___

btw "Rambo: Pierwsza Krew" to bardzo dobry film. Polecam także wcześniej przeczytać książkę.

ocenił(a) film na 6
zima300___

Film rzeczywiscie był dobry ale czy arcydzieło ? To trudno mi stwierdzic chocaz wykonanie najlepsze z filmow kubricka chocaz tresc nie byla najlepsza(wyzej cenie lsnienie czy mechaniczna pomarancze. Przez krytyke tez chlodno zostal potraktowany(jako jeden ze slabszych Kubricka). Aha filmy z rambo tez sa kozackie a pierwsza krew to nie przypadkiem kultowy juz film.

ocenił(a) film na 2
zima300___

"arcydieło"? bez żartów. Film jest przeciętny, a jak na Kubricka - beznadziejny. Dymanie wśród kadzideł i mrocznej muzyki to za mało, żeby stworzyć arcydzieło. Obejrzałam ten film wczoraj i rozczarował mnie jak mało co.

ocenił(a) film na 6
juhasia123

Zgadzam się z autorką. Po kimś takim jak Kubrick spodziewałam się o wiele lepszego filmu.

zima300___

Dziewczynie się podoba ten film i już.Wkurzają mnie tacy faceci -pseudoznawcy wszechwiedzący którzy gardzą i ośmieszają innych tylko dlatego że ktoś odważył sie pochwalić film który im sie nie podoba.
Ci fectkowie muszą mieć naprawde problemy w życiu uczuciowym i kontaktach międzyludzkich że tak próbują się dowartościuować.Jak jesteś taki ważny jeden z drugim to spróbuj pośmiać się w realu z dużego umięśnionego pustego gościa, pewnie tego nie zrobisz bo dostałbyś w czape i przepraszałbyś na kolanach.A tu proszę, popisy , popisy.

ocenił(a) film na 5
marcalina

Jeżeli szanowna użytkowniczka zima300 twierdzi, że ten film to arcydzieło, to co musi myśleć o Dziecku Rosemary, Łowcy Jeleni itp?
Film jest przeciętny, specjalnie kompa przenosiłem do stolowego pokoju bo chcialem go ogladac przy 48' i zawiodlem sie strasznie na tym filmie, w dodatku koncowka chujowa

5/10

ocenił(a) film na 10
Snay

zgoda, tamte filmy są świetne, jednakże każdy jest dobry w swej kategorii, ten akurat film nie trzeba oglądać na najlepszej jakości sprzęcie, tylko wczuć się w klimat i emocje, a tego niestety kupić nie można:)

pozdrawiam

użytkownik usunięty
zima300___

naprawdę? Dla mnie to nic specjalnego, film nawet mi się nie podobał, a miejscami mnie nudził, a sceny w tym "zamku"? Ohyda i nic więcej, chciałabyś w czytmś takim uczestniczyć? Naprawdę piszesz jak osoba, która pierwszy raz widziała w filmie jakąś gorącą scenę..

ocenił(a) film na 10

oczywiście nie chodzi mi o sceny, dla mnie nie były to gorące sceny tylko dość nietypowe. Nie oceniam tego filmu przez pryzmat tych scen, tylko w innych aspektach całościowych. A ty tak zawsze? Jeśli ktoś ma inne zdanie niż Ty to trzeba natychmiast je sprostować, negować, najlepiej niech wszyscy myślą tak jak JA i niech podoba się innym to co mnie? Komuno wróć! - to Twoja dewiza życiowa? haha nie obraź się oczywiście - ale pokazuje Ci Twój sposób myślenia, w filmie było mnóstwo intrygujących i niepokojących scen, trzymających w napięciu: do jakiego stopnia człowiek jest w stanie się poniżyć aby poznać prawdę?

zima300___

Nieważne, co mówią inni, na mnie ten film też zrobił duże wrażenie, mimo że oglądałem w słabej jakości i niepanoramicznej wersji. I ja nie pójdę lokalnym zwyczajem i nie zacznę obrażać tych, którzy mają inne zdanie.

Natomiast, zimo300, pozwoliłem sobie spojrzeć, jak oceniasz filmy i nie uważasz, że Twoje oceny są zbyt skrajne? Albo 8-10, albo 1 (z kilkoma tylko wyjątkami)? Może postaraj się bardziej te oceny balansować, to, że jakiś film Ci się nie podobał, to nie jest od razu powód, żeby oceniać na 1.

ocenił(a) film na 10
Litawor

to prawda, też się za to nie lubię, bo faktycznie troszkę "przeginam" w jedną lub druga stronę. Nie lubię po prostu letnich odcieni szarości, ale postaram się poprawić! Miłej niedzieli.:)

ocenił(a) film na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones