Oddech

Breath

2017 1 godz. 55 min.
6,4 771
ocen
6,4 10 771
2 047
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":746061,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Breath-2017-746061/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Oddech
  • shimsong ocenił(a) ten film na: 8

Bardzo dobry film o dojrzewaniu, miłości, lęku i radzeniu sobie z nim, w pięknych okolicznościach przyrody.

• shimsong To film o pięknie wzburzonego oceanu i pięknie świata. Zgadzam się, że nie trzeba być surferem, by to docenić. Samo surfowanie jest formą akrobacji i dlatego dla wielu zbędne, ale dla dzieciaków, to niebywała okazja...

• voleon Gdzie można obejrzeć,ten film?

• alibaba_4 Nie pamiętam już dokładnie, ale ponieważ oglądam filmy niemal wyłącznie z napisami (nie jestem głuchy), będzie to HBO lub Cinemax. Pozdrawiam

• voleon Dziękuję i pozdrawiam

• voleon To bardzo dobra opowieści o pokonywaniu swoich lęków, pierwszego oddechu wkraczania w dorosłość, oddaniu się żywiołowi - Zdecydowanie jeden z lepszych coming-of-age które miałem okazje do tej pory oglądać.

• andre_ ocenił(a) ten film na: 6

buterfly Mógłbyś napisać parę słów o tym jak się film zakończył? Przysnąłem jakoś po scenie w której młody zauważył że jego wysoka kochanka jest w ciąży. Co było dalej?

• andre_ Nie chciałbym soilerować - Natomiast Sando uważam domyślał się co się wydarzało, natomiast Loonie skończył marnię - Tempo rzeczywiście może być minusem, natomiast historia na plus.