PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746061}

Oddech

Breath
6,4 1 015
ocen
6,4 10 1 1015
6,2 5
ocen krytyków
Oddech
powrót do forum filmu Oddech

Bardzo dobry film o dojrzewaniu, miłości, lęku i radzeniu sobie z nim, w pięknych okolicznościach przyrody.

shimsong

To film o pięknie wzburzonego oceanu i pięknie świata. Zgadzam się, że nie trzeba być surferem, by to docenić. Samo surfowanie jest formą akrobacji i dlatego dla wielu zbędne, ale dla dzieciaków, to niebywała okazja...

voleon

Gdzie można obejrzeć,ten film?

alibaba_4

Nie pamiętam już dokładnie, ale ponieważ oglądam filmy niemal wyłącznie z napisami (nie jestem głuchy), będzie to HBO lub Cinemax. Pozdrawiam

voleon

Dziękuję i pozdrawiam

voleon

To bardzo dobra opowieści o pokonywaniu swoich lęków, pierwszego oddechu wkraczania w dorosłość, oddaniu się żywiołowi - Zdecydowanie jeden z lepszych coming-of-age które miałem okazje do tej pory oglądać.

ocenił(a) film na 6
buterfly

Mógłbyś napisać parę słów o tym jak się film zakończył? Przysnąłem jakoś po scenie w której młody zauważył że jego wysoka kochanka jest w ciąży. Co było dalej?

andre_

Nie chciałbym soilerować - Natomiast Sando uważam domyślał się co się wydarzało, natomiast Loonie skończył marnię - Tempo rzeczywiście może być minusem, natomiast historia na plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones