PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=326129}
5,6 3 005
ocen
5,6 10 1 3005
Oddział specjalnej troski
powrót do forum filmu Oddział specjalnej troski

Kompletna głupota

ocenił(a) film na 2

W filmie nie ma nic śmiesznego, nie wiem po co w ogóle to nakręcili. Aktorzy to jakieś nieporozumienie, a szczególnie ten, który grał Everetta - jakiś chudy, wyglądający jakby miał 15 lat. Z aktorów najlepiej zagrał jedynie Danny Trejo, ale dziwi mnie, że chciał wystąpić w takim gównianym filmie jak "Delta Farce". Uśmiech na mojej twarzy pojawił się tylko w momencie jak podczas strzelaniny w tym meksykańskim miasteczku usłyszeć można było kultową piosenkę "Jerry Reed - Smokey and the Bandit".
Ten film to kompletne nieporozumienie. Moja ocena to 2/10.

ocenił(a) film na 10
Axel

film bardzo dobry widać nie masz poczucia humoru a ten chudy był tam najlepszy ;)

ocenił(a) film na 2
Rufus_filmweb

Na pewno mam lepsze poczucie humoru niż ty, bo wybieram lepsze filmy komediowe niż ten syf.

Axel

film zajebiaszczy mi sie podoba. rufus ma racje. nie wiesz co to humor ^^

ocenił(a) film na 6
Rufus_filmweb

Dokładnie! Komedie są po to by się z nich śmiać, a jak wygląd aktora w tym jeszcze pomaga to już w ogóle super :D

ocenił(a) film na 1
Axel

Zgadzam się w kwestii mizernej "śmieszności" tego filmu. Humor na poziomie "ooo wlazłem w zamknięte drzwi ha ha". Film na imdb ma średnią 3,3 i myślę, że jest ona zdecydowanie bardziej adekwatna do kozackich żartów w stylu "brzmi to kretyńsko, ale chyba jesteśmy w Meksyku".

ocenił(a) film na 7
nomado

a jaką ma mieć średnią na imdb skoro nabija się z niezwyciężonej i niosącej demokrację całemu światu USArmy ? :D

ocenił(a) film na 4
Axel

Ja lubię absurdalne komedie przełamujące granice, ale tutaj nawet nie same żarty są problemem, ale całe wykonanie filmu, role i dobór zachowań do sytuacji...przykładowo bohater, który początkowo chce ogłosić radość z tego, że jego dziewczyna jest w ciąży...on przez cały seans jest żenująco bezsensowny w swoich wypowiedziach mimo to pozostali ludzie z otoczenia nienaturalnie nie reagują na te bezsensowne zagrywki i jego żenujące wypowiedzii...te braki reakcji otoczenia są właśnie największą głupotą w tym filmie - braki reakcji na głupawe zachowania bohaterów ze strony otoczenia...są śmieszne żarty, ale wepchane są pomiędzy kiepsko zrealizowane sytuacje to one psują zabawę z oglądania filmu...ale ogólnie więcej jak średnia ta komedia 6/10

ocenił(a) film na 3
Axel

Dla mnie to również jedna wielka porażka i nie sądzę, żebym nie miała z tego powodu poczucia humoru. Zapewne podobnie jak autor wątku, po prostu cenię sobie ambitniejsze kino. Owszem, komedia ma być śmieszna, ale żarty także można podzielić na prostackie i nieco bardziej wyrafinowane. Niestety, film jest prosty i oczywisty do bólu, jedyne śmieszne momenty to ewentualnie te w wykonaniu Dannyego Trejo.

ocenił(a) film na 8
Axel

Nastawilem sie na glupote przed seansem...no i moze dlatego niezle sie usmialem ;)

ocenił(a) film na 7
Axel

Takie filmy trzeba lubić. Ja uśmiałem się z tego filmu, ojciec z bratem pewnie też by się uśmiali ale matka która umie się śmiać z mądrych dowcipów nie uśmieje się na tym filmie, mało tego zaczęła by marudzić by go przełączyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones