PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40522}
4,8 1 251
ocen
4,8 10 1 1251
Odkupienie: Kickboxer 5
powrót do forum filmu Odkupienie: Kickboxer 5

ale początek i to ze uśmiercili David Sloana to juz mega przesada/

konrii_2

pierw zabili Kurta i Erica a teraz Davida.W szóstej części jeśli będzie okaże się że mają jeszcze jednego brata

dawid10809

Albo siostre .

dawid10809

A ciekawe czy powstanie a jaki scenariusz szóstej częsci mógłby być.

konrii_2

Zgadzam się ;) Z fabułą mocno przegięli, bo po oglądnięciu 5 części nasuwa się pytanie - niby jakim cudem najemnicy - debile - dali by radę świetnemu zawodnikowi jak nie podstępem - bo w równej walce nie mieli by szans ?
Poza tym nie dokończyli wątku z Tong po,bo przecież w 4 części on znów uciekł...
A w tej 5 części słaba muzyka była ;( ale poza tym reszt była dobra - zwłaszcza fajna główna para dobrych aktorów/wojowników ;)
Dla mnie też 7/10 ;) pozdrawiam ;)

Shurtugal_Eragon

Na polsacie byla piata czesc kickboxera nie byla zatytułowana kickboxer 5:odkupienie tylko ,odkupienie ja sie dziwie dlaczego nie mogli podac cąłego tytulu? i dlaczegona poczatku 5tej czesci walczył David Sloan nie było widac zadnego aktora tylko cienie ktore ze sobą walczyły coszkodziło pkazac w tym filmie Sashe Mitchell walczacego po raz ostatni i dziwie sie dlaczego nie był dokonczony wątek tong po a jakby zrobili szosta czesc kickboxera to pewnie by była o synu Davida Sloana co ty sadzisz ozrobieniuszostej czesci kickboxera w ktorej głownym bohaterem był by syn Davida Sloana szkolony przez Matta Reevsa?

hubi1994

Uważam,że lepiej niech już nie kręcą dalej tej historii, bo po drodze za dużo rzeczy spaprali i nie ma to sensu ;( Pozdrawiam

Shurtugal_Eragon

Jakierzeczy spapaprali?

hubi1994

jak oglądałeś,to wiesz że watek z Tong Po ;)...

Shurtugal_Eragon

Ale tong po nie był wazny bo byl bohaterem drugoplanowym David był wazniejszy a jakty bys w piatej rozwinał watek tonga po? a jak ty sobie wyobrazasz 6czesc kickboxera o synie Davida Sloana dobre by to było? ja sie dziwie dlaczego na Polsat film 5 czesc kickboxera nie była zatytułowana kickboxer 5-odkupienie tylko odkupienie dlaczego tak zrobili? I dlaczego na poczatku 5 tej czesci kickboxera nie pokazali DavidaSloana ja kiedys myslałęm ze sa tylko 3 czesci kickboxera bo na tvnie były tylko 3 i sie zdziwiłem jak zobaczyłem na filmwebie ze jest 4i 5 czesc dlaczego tvn nie wykupil 4 i5czesci? co by im szkodziło wykupic ? .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones