plakat filmu Odrobina miłości, odrobina magii

Odrobina miłości, odrobina magii

Thoda Pyaar Thoda Magic
7,4 1 493
oceny
7,4 10 1 1493
686
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":474311,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Odrobina+mi%C5%82o%C5%9Bci%2C+odrobina+magii-2008-474311/tv","text":"W TV"}]}
Odrobina miłości, odrobina magii
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Ranbeer Talwar (Saif Ali Khan) jest jednym z czołowych przemysłowców w kraju. Jest samotny nie z wyboru, lecz dlatego, że stracił wszystkich, których kochał. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy nagle musi się zaopiekować czwórką osieroconych dzieci. Mali podopieczni nie cierpią go, ponieważ to on był sprawcą wypadku, w którymRanbeer Talwar (Saif Ali Khan) jest jednym z czołowych przemysłowców w kraju. Jest samotny nie z wyboru, lecz dlatego, że stracił wszystkich, których kochał. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy nagle musi się zaopiekować czwórką osieroconych dzieci. Mali podopieczni nie cierpią go, ponieważ to on był sprawcą wypadku, w którym zginęli ich rodzice. Pewnego wieczoru dzieci modlą się do Boga, prosząc Go o pomoc. Ten spełnia ich prośbę, zsyłając na Ziemię swojego najbardziej łobuzerskiego, dziecięcego i sympatycznego anioła - Geetę (Rani Mukherjee). Od tej pory wszystko dzieje się inaczej.

Odrobina miłości, odrobina magii zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.