PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541210}

Odrobina nieba

A Little Bit of Heaven
7,0 46 652
oceny
7,0 10 1 46652
Odrobina nieba
powrót do forum filmu Odrobina nieba

Film definiuje co tak na prawdę w życiu sie liczy. Banalne ale jak rozejrzymy się dookoła to
widać jak ludzie są małostkowi, zawistni, nieżyczliwi. Dopiero w obliczu śmierci człowiek
docenia to co jest w życiu najważniejsze, szkoda jednak, że wtedy już jest za późno... Polecam
ten film, sprowadza na ziemie.

ocenił(a) film na 7
mosqit4

"Jestem facetem ale nawet mnie to ruszylo". Hoho. Faceci tacy twardzi, tylko Bruce Willis i spluwy. Daj spokój, koniec końców dziewczyny są twardsze od nas, nie ma co zgrywać maczo. :P

mosqit4

Najbardziej mnie rozśmieszyło jak Marley umierała w szpitalu a jej ukochany Julian w tym samym czasie pływał se w basenie......naprawde wzruszająca miłość

mosqit4

Ja też jestem facetem.
I też mnie ten film głęboko poruszył - nawet dałem 9 i mi się nawet oczy zaszkliły pod koniec...
Byłoby pewnie i 11, ale ten film padł ofiarą tzw "poprawności politycznej" i trochę tego było za dużo, jak na jeden raz.
- Bóg jest czarną kobietą - no może być - lubię Whoopi Goldberg...
- Najlepszy przyjaciel umierającej głównej bohaterki jest gejem. No ok, ale też jest czarny...
- Największy smaczek na koniec - główny amant jest... Żydem pochodzenia meksykańskiego (!)
To już trochę przegięcie pałki...
Podobno to, co zostało wyemitowane raz na Ziemi będzie krążyć w kosmosie przez całą Wieczność.
No i co sobie o nas pomyślą jacyś kosmici, co to kiedyś tam w przyszłości obejrzą?
Hmmm...
Ale polecam - warto obejrzeć, bo na prawdę fajny i wzruszający film.
A ci kosmici może będą mądrzejsi od autora scenariusza i tylko oddzielą ziarno od plew tymi swoimi mackami i się uśmiechną z politowaniem...
Taką mam nadzieję.

ocenił(a) film na 7
mosqit4

Każdemu z nas do zycia jest potrzebne to by mieć co jeść, pic i mieć gdzie spać, cała reszta jest już tylko na pokaz

mosqit4

nieraz z zazdrości ludzie ludziom wbijają nóż w plecy,nie ma już prawdzisych przyjaciół jak kiedyś którzy by poszli za nami w ogień,bo każdy dba o swój tyłek,a myślę,że najważniejsze jest zdrowie,miłość,przyjaźń coś czego nie można kupić:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones