PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526798}

Odwróceni zakochani

Upside Down
6,2 30 395
ocen
6,2 10 1 30395
Odwróceni zakochani
powrót do forum filmu Odwróceni zakochani

Wszyscy piszą o innowacyjnym podejściu bla bla bla. No chyba, że wykupili licencję.
Jednak film to przeróbka pewnego anime: Sakasama no Patema ( Patema Inverted).
No to tyle ode mnie na temat tego filmu.

Deedu

A widziałeś roki produkcji? Odwróceni Zakochani powstali prędzej.

tomaszek116

Tak, film 22.07.2014, anime pierwszy raz w internecie pojawiło się 26.02.2014.

Deedu

no to faktycznie roznica czasowa jest zabojcza haha :D nawet nie mieli szans na to by dowiedzieć się o takim anime a co dopiero sciagnac film tym bardziej, że zdjęcia do filmu rozpoczynają się nawet do 3 lat przed jego premierą xd

Deedu

Deedu skąd wziąłeś daty obu produkcji? bo wygląda na to że je wymyśliłeś :p

Odwróceni Zakochani - 22.08.2012
Sakasama no Patema- 09.11.2013

Następnym razem zapoznaj się z faktami zamiast pisać bzdury.

ocenił(a) film na 6
wojto95

Przyganiał kocioł garnkowi
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=14890 Deedu ma rację z 26.02.2014
Nie widziałem jeszcze ale zaintrygowało mnie. Ciekaw jestem ile mają wspólnych części i czyj pomysł był wcześniej. W pierwszym momencie przypomniało mi odrobinę Alite Dwa miasta połączone, ale bez odwróconej grawitacji

ocenił(a) film na 9
Guliwer_2

Naprawdę uważasz, że Deedu ma rację?? "Wszyscy piszą o innowacyjnym podejściu bla bla bla. No chyba, że wykupili licencję.
Jednak film to przeróbka pewnego anime: Sakasama no Patema" - przecież to bzdura. Film kręcono w 2010 roku, Anime rozpoczęli w 2012 roku, kiedy już dawno w sieci był trailer do Upside Down... matko, wszystko trzeba tłumaczyć łopatologicznie.

ocenił(a) film na 6
Unibet_78

Ja powieliłem błąd który popełnił Deedu. anime rozpoczęli NADAWAĆ w lutym 2012 a nie 14, no i tez nie powstało w jeden wieczór. Co było pierwsze? Nie wiem, ale 100% pewności, że "Odwróceni Zakochani" nie ma. Ja tylko potwierdziłem air time o którym wspomniał Deedu jako korektę do tego co napisał wojto95.

ocenił(a) film na 3
tomaszek116

a to - http://www.filmweb.pl/film/Po+uszy-2012-652334

ocenił(a) film na 6
jos_fw

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się już w 2010 roku, więc też pudło.

ocenił(a) film na 3
kamilos276

Ale ciekawe, że ten temat wisiał w powietrzu - 3 produkcje oparte na tym samym pomyśle praktycznie w tym samym roku

ocenił(a) film na 6
jos_fw

No nie wiem, czy praktycznie w tym samym, jeśli mówisz też o tym anime 'Patema Inverted, to to już jest właściwie prawie 2014 rok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones