PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104513}

Ojciec Giovanni - Jan XXIII

Papa Giovanni - Ioannes XXIII
7,3 456
ocen
7,3 10 1 456
Ojciec Giovanni Jan XXIII
powrót do forum filmu Ojciec Giovanni - Jan XXIII

Mi osobiście film bardzo się spodobał. Strzałem w dziesiątkę było obsadzenie Edvarda Asnera w
roli ,, dobrego papieża Jana,,. Naprawdę bardzo przypominał go z wyglądu, jak również
przekonowująco odtworzył jego rolę. Zanim film wyemitowano wieczorem dnia 23
kwietnia(chyba to był ten dzień, ale mogę się mylić.) na TVP 1 ocena społeczności wynosiła
8/10. Następnego dnia skurczyła się do 7,1. Ludzie, dlaczego tak się dzieje ? Czemu gdy jakiś
film jest znany stosunkowo niewielkiej liczbie użytkowników jego ocena na ogół jest wysoka,
natomiast gdy puszcza go jakakolwiek telewizja ocena naglę idzie w dół ? Analogiczne sytuacje
są bardzo częste. Na przykład zanim jedynka wyemitowała film Maryja z Nazaretu w listopadzie
2013 roku jego ocena również wynosiła 8. Po jego telewizyjnej premierze spadła do 7 a forum
zostało zasypane komentarzami użytkowników krytycznie wyrażających się o filmie. Jak możliwa
jest tak nagła zmiana.

ocenił(a) film na 7
Fabian3200

To proste. Kiedy film jest słabo dostępny, oglądają go tylko ci, do których on ma szansę przemówić, ci, którzy zgadzają się z jego przesłaniem i interesują tematyką. Hejterom się nie chce. A jak puści jakaś telewizja, to obejrzą nie tylko wyżej wspomniani. Zobaczą go także inni, krytyczni, przeciwni, albo po prostu znudzeni i bierni.

ocenił(a) film na 7
Irma100

Dzięki za wytłumaczenie. Żałuję, że często świetnym filmom ocena spada w dół, ponieważ obejrzą je osoby nieinteresujące się ich tematyką.

ocenił(a) film na 7
Fabian3200

Nie ma za co. Mi też jest z tego powodu przykro, ale cóż zrobić.

ocenił(a) film na 7
Irma100

Rzeczywiście. Zbyt duża liczba głosów krytycznych doprowadziła do zmiany oceny. Pomimo tego, być może za jakiś czas wzrośnie liczba głosów oddanych przez osoby które zafascynowane są przesłaniem filmu(ponieważ dziś Papież Franciszek kanonizował Jana XXIII oraz wielkiego papieża Polaka Jana Pawła II.)

ocenił(a) film na 7
Fabian3200

Tak, zdaję sobie z tego sprawę:)

ocenił(a) film na 7
Irma100

Proszę bardzo.

ocenił(a) film na 7
Fabian3200

O co?

ocenił(a) film na 7
Irma100

Cieszę się, że podzielasz moje zdaniem. Przepraszam żę nie zrozumiałaś treści tego postu.

ocenił(a) film na 7
Fabian3200

Nic się nie stało, ja także się cieszę. Pozdrawiam Cię serdecznie:)

ocenił(a) film na 7
Irma100

Prosze bardz.. Raczej skończę dyskusje, bo nie mam już o czym pisać

ocenił(a) film na 7
Fabian3200

Tak, to prawda. Ktoś wejdzie, i się uśmieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones