PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1089}

Ojciec chrzestny

The Godfather
8,6 546 525
ocen
8,6 10 1 546525
9,0 47
ocen krytyków
Ojciec chrzestny
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny

Najlepszy film świata!

użytkownik usunięty

Mówcie co chcecie, ale to najlepszy film jaki w życiu widziałem. Jestem pewny na 100%, że w życiu
tak lepszego nie zobaczę. Ten kto uważa Godfathera za gniota, to niech uważa, bo przegapi
odcinek Klanu lub M jak miłość.

ocenił(a) film na 10

Popieram!!!!!Lubię takie śmiałe konkretne deklaracje.(byle zgadzały się z moimi).Tu się zgadza w 100procentach.

ocenił(a) film na 8

I jak udało się przejść do 6- klasy .. ?

użytkownik usunięty
SzymonS1

Udało, udało.

ocenił(a) film na 8

To gratulacje, a średnia?

użytkownik usunięty
SzymonS1

Po co mam ci mówić średnią?

ocenił(a) film na 8

Ok, jak chcesz .....

ocenił(a) film na 10

ja w top 100 zgadzam sie tylko z 1 i 2 miejscem... ;) wiec jak dla mnie jest lepszy film xD

ocenił(a) film na 9

Ja się nie mogę zgodzić. Druga część lepsza pod każdym względem.

użytkownik usunięty
kaioken26

Dwójkę też uwielbiam i też była genialna, zresztą nie wiem która część jest lepsza. Ojciec chrzestny 1 i 2 to moim zdaniem dwa największe filmy jakie powstały w dziejach kina!

Zgadzam się

nie wierzę...jednak coś mądrego potrafisz napisać
Ojciec to najwybitniejszy film w historii i co do tego nie ma wątpliwości. MIAŻDŻĄCA rola Brando, genialne aktorstwo, perfekcyjna muzyka, świetny klimat, płynna akcja. Film wpajający pewne wartości
Jedyny minus to taki, że film był za krótki hehehehehehehheheheheh hahahahhaha huahuah

Najwybitniejszy, po prostu najlepszy. Lepszego nie było, nie ma i nie będzie. Film będący rozrywką, sztuką i pięknem w jednym.

Co więcej, film mający kontynuację na tym samym poziomie. Miażdżąca rola Brando przemawia za 1, dlatego dla mnie 1 jest lepsza od 2. 3 oceniam na 8. Film gorszy i od 1 i od 2, ale jest godnym zakończeniem najwybitniejszej serii wszechświata. Chociaż tutaj się wstrzymam, bo nie widziałem jeszcze trylogii Sergio Leone.

Może nie najlepszy, ale jeden z tych lepszych

Ilość miejsc na podium jest ograniczona i nie zmieszczą się tam wszystkie filmy tego warte

nemo989

Ja tam jasność jakie filmy byłyby na podium

nijak

wszystkie się nie zmieszczą

nemo989

chyba, żeby były egzekwo

nijak

nijak się nie zmieszczą

ES0X666

nadal tak sądzę

nijak

Każdy ma swoje typy

Zgadzam się w 100%. Zarówno I jak i II część to wg mojego skromnego zdania szczytowe osiągnięcia kinematografii (genialne aktorstwo, scenariusz i ten klimat !). To moje dwa najbardziej ulubione filmy, z lekkim wskazaniem na część I.

użytkownik usunięty

Odświeżam!!!

...ale trzeba dostrzegać, że jest jeszcze parę innych dobrych filmów

użytkownik usunięty

OF COURSE!!!

ocenił(a) film na 9

Ogladalem 1 i 2 . 2 to totalne zero. a jedynka, nie az taka, ale tez niczym nie zachwyca. Ogolnie nudny film. I nie gadac zeby sie nie ocenia tylko za fabule , a jeszcze za muzyke i inne bzdety. Bo film jest po to aby oceniac fabulei gre aktorska a nie muzyke jaka tam wystepuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones