PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104549}

Olimpiada

The Ringer
6,3 6 360
ocen
6,3 10 1 6360
Olimpiada
powrót do forum filmu Olimpiada

Nie mógł być upośledzony umysłowo, nie przejawiał żadnych tego objawów. Wręcz przeciwnie, mówił normalnie i myślał jak zdrowy człowiek. Na przykład tak jak w tym ostatnim biegu, gdy Steve go wyprzedził i ten wiedział już, że nie ma szans go dogonić to przewrócił się i udawał, że go noga boli, gdy Steve to niego podbiegł to ten nagle wstał i zaczął biec dalej. Jaki upośledzony umysłowo człowiek wymyśliłby sobie taką intrygę?
Do końca myślałem, że okaże się, iż jest oszustem. Jednak tak się nie stało. Coś tu nie gra.

ocenił(a) film na 6
dirt16

Nie tylko Ty tak myślałeś ;p

ocenił(a) film na 6
Maniaks

A tak poza tym to nie wiem po jaką cholerę Steve zatrzymał się i pobiegł do niego. Myślał, że umrze jeśli się przy nim nie pojawi? Gość się tylko za nogę trzymał. Steve spokojnie mógł sobie dobiec do mety, a Washingtonem szybko zajęłaby się pomoc medyczna, jeśli by nie wstawał i faktycznie był kontuzjowany.

ocenił(a) film na 7
dirt16

No jakbyś uważnie oglądał film to byś wiedział dlaczego :)

ocenił(a) film na 6
karol_cud

Więc dlaczego?

ocenił(a) film na 7
dirt16

Było na początku filmu pokazane jak niepełnosprawni zawodnicy cofali się by pomóc komuś kto się wywrócił i było wtedy widać, że wywarło to wrażenie na głównym bohaterze. W zasadzie już wtedy było wiadomo, że w scenie finałowej pewnie ktoś się wywróci i główny bohater tak samo postąpi ;)

karol_cud

Oglądałem ten film dwa razy i jakoś nie wyłapałem tego. Chyba nie oglądałem zbyt uważnie, ale dzięki :)

karol_cud

Też jestem ciekaw dlaczego :)

dirt16

Powiem wam jedno: niejeden umysłowy wychujał by zdrowego, że hej :)

ocenił(a) film na 6
dirt16

po prostu aktor grający Jimmiego udawał Jay -Z

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones