PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8336}

Omen II

Damien: Omen II
6,9 21 643
oceny
6,9 10 1 21643
6,6 7
ocen krytyków
Omen II
powrót do forum filmu Omen II

W porównaniu z częścią pierwszą twórcy postanowili więcej postraszyć również obrazem ale to, co najważniejsze było w jedynce pozostało nadal.Otóż Omen jest dla mnie filmem z najwyższej półki, jeśli chodzi o świat horroru. Wielbię ten tytuł za niesamowity klimat, fenomenalną muzykę i realność. Niespotykany nastrój przerażenia budowany przez twórców praktycznie wyłącznie fabułą powoduje, że najbardziej sceptyczny widz jest przyciągany do ekranu w momencie, kiedy już wydaje mu się, że ma już dość.

ocenił(a) film na 9
Koneser_Kielce

Jestem fanem serii i uważam że jest to bardzo dobra kontynuacja bo fabuła jest ciekawa wszystko trzy a się swoich zasad jeżeli chodzi o to co ma być w filmie z gatunku horror i sama postać Damiana bardzo mroczna ktora połączona z satanistyczna muzyką daje widzowi to co chciał.

ocenił(a) film na 10
zegan333

I w tej części Damian jest świadomy i to już On bezpośrednio dokonuje zabójstw więc przemiana jest

ocenił(a) film na 10
Koneser_Kielce

Gdy oglądałem Omena 2 dwie dekady temu bardziej mnie przerażał niż jedynka i po latach uważam że jest to doskonała kontynuacja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones