PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804561}

Pewnego razu... w Hollywood

Once Upon a Time ... in Hollywood
7,3 201 913
ocen
7,3 10 1 201913
7,7 60
ocen krytyków
Pewnego razu... w Hollywood
powrót do forum filmu Pewnego razu... w Hollywood

Chciałbym dzisiaj zasnąć i obudzić się w dniu premiery

ocenił(a) film na 8
Kamil_Kreft

Z ust mi to wyjąłeś

ocenił(a) film na 8
Kamil_Kreft

Też czekam niecierpliwie na ten film ale szkoda życia na spanie ;-) Toć to jeszcze caly rok!

ocenił(a) film na 7
Kamil_Kreft

Musisz miec strasznie nudne życie skoro chcesz przespac tyle cennego czasu . Na końcu sie okaże że nie nakręcą i zapadniesz w śpiączke :/ .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
VincentDanGoogh

No wiesz .... :O ... ;)

maciekb80

Żartowałem jednak nie ma co na drugi raz tak dogryzać ;) milego wieczoru

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Olać zdziadziałego smęta! Super riposta! =D

ocenił(a) film na 9
MokraDraska

Moja ekipa już wykradła wszystkie kopie przeznaczone do dystrybucji, łącznie z materiałem oryginalnym i scenariuszem i wywieźli materiał na moją ojczystą planetę, a Quentin, cała obsada i wszyscy związani z filmem już mają zaplanowany przymusowy lot do mnie. A teraz rozsiadam się wygodnie w gukhayku (wasza rasa mówi na ten przedmiot fotel) i zaczynam oglądanie.
Z ostatniej chwili: Tarantino i reszta już zaczęli kręcić "Wściekłe psy 2", który będzie prequelem oryginału - tyle mogę wam jedynie zdradzić. A jak w końcu opanujecie manewrowanie czasem i przestrzenią to być może kiedyś obejrzycie te filmy ;) Ech co za zacofany gatunek - u nas kręcą komedie na temat ziemniaków, a ziemniackie filmy "Dzień niepodległości", czy "Wojna światów" to dopiero 'perełki' - każdy młody Pyrogenussianin pęka ze śmiechu widząc te 'dzieła'...

Pyrogenus

Chłopie, taki stan rzeczy to się leczy..

Pyrogenus

O...keeey. O_O

ocenił(a) film na 7
Kamil_Kreft

...i jeszcze przed seansen zażyj pigułkę gwałtu, żeby na drugi dzień móc drugi raz obejżeć.

ocenił(a) film na 9
Kamil_Kreft

ludzie nie macie zycia bez przesady

ocenił(a) film na 7
Kamil_Kreft

Szybko minie do tej premiery

marcin_lendzion

Jaki ten Pitt podobny do Redford'a! DiCaprio jak zwykle super - widać to już w zajawce.

Kamil_Kreft

A ja w 2025, bo wtedy mam wizytę u ortopedy

użytkownik usunięty
Kamil_Kreft

Tyle różnych filmów jest do nadrobienia i tyle ciekawych rzeczy do zrobienia, a Ty chcesz zasnąć i obudzić się dopiero w dniu premiery tego filmu? Mi byłoby szkoda marnować tyle czasu na tak głęboki sen ;)

ocenił(a) film na 5
Kamil_Kreft

deb...il, i zmarnować tyle miesięcy życia dla głupiego filmu :) , na łożu śmierci, mając możliwość cofnąć czas pewnie byś każdą cenę za to zapłacił aby jednak odzyskać te kilka straconych miesięcy jak myślisz ?

użytkownik usunięty
Kamil_Kreft

Na szczęście niedługo premiera w Polsce. Jaram się jak królewska przystań :d

Kamil_Kreft

Dlaczego musimy czekać aż do 9 sierpnia na polską premierę? To jakiś żart...

ocenił(a) film na 2
Kamil_Kreft

Przynajmniej widzę, że QT wrócił do formy ze stopami ;))

ocenił(a) film na 7
Kamil_Kreft

Światowa premiera za nami. Czekam na przedpremierowe pokazy w kinach!

ocenił(a) film na 8
Kamil_Kreft

Premiera juz była ! Film fajny,ale dopy nie urywa...mozesz isc spac dalej !!!

Kamil_Kreft

Czy mi sie wydaje, czy opóźniona została polska premiera o cały tydzień?

ocenił(a) film na 8
Nethvoy

Już premiere przesuneli 2 razy XD Na początku polska premiera miała być 2 sierpnia

K0P4S

Obserwuje temat filmu, wchodze na serwis mniej wiecej raz dziennie, brak info o przesunieciu premiery... jeszcze w połowie tamtego tygodnia sprawdzałem na filmwebie kiedy polska premiera i było jak byk - 9 sierpnia 2019. Teraz sprawdzam tuz przed premierą i już zmienione. Sprawdziłem w googlach jak to wygląda i kilka serwisów wspomina o przesunieciu premiery na początku lipca... ehhh. Kolejny raz utwierdzam się, że filmweb jako źródło informacji jest po prostu do dupy. Multikino też odwala niezłe gafy, wysłali mi info w ubiegły weekend, żeby kupić bilet na ten film bo premiera już w następnym tygodniu, myślę że zajrze bo może beda jakieś pokazy przedpremierowe. Wchodze na stronę i informacja, że premiera 9 sierpnia, super. Jak przechodzi się dalej, aby kupić bilety to dostępne są tylko terminy od 16 sierpnia i dalej... Szkoda gadać.

ocenił(a) film na 7
Kamil_Kreft

najbardziej przereklamowany reżyser naszych czasów, ale zdarzyły się mu perełki

trukomholek

No właśnie raczej nie. Każdy film Tarantino jest co najmniej dobry (nawet Deathproof), nie kręci syfu i nie produkuje filmu co roku, nie dość, że reżyseruje to często również jest autorem scenariusza. Kręci to co chce i kiedy chce. Duży szacunek.

Nethvoy

Generalnie się zgadzam, choć Deathproof jest moim zdaniem bardzo słaby i gdyby go nie reżyserował Tarantino jego ocena wśród krytyków byłaby dużo niższa. Zresztą sam Tarantino przyznaje, że to jego najsłabszy film.

użytkownik usunięty
arti2807

Cóż, według mnie Tarantion świetnym, choć nie wybitnym reżyserem jest - funduje kino typowo rozrywkowe, ja np. nie szukam i nie dopatruję się jakichś głębszych treści w jego obrazach, bo idąc do kina na nowy film jego autorstwa licze na 4 rzeczy w zasadzie: dobry scenariusz, dobra gra aktorska, dobre dialogi (dlatego Pulp Fiction wyszło mu niemal wybitnie) no i akcja - zadnych dłużyzn i innych niepotrzebnych rzeczy (nie to co np. u Nolana - ten robi długie, nudne i niby "wybitne" kino)

ocenił(a) film na 10
Kamil_Kreft

Już tylko kilka dni...

ocenił(a) film na 9
Kamil_Kreft

To już dzisiaj. Wstawaj!

ocenił(a) film na 7
Kamil_Kreft

Pobudka.

Kamil_Kreft

Wakey-wakey!!!

ocenił(a) film na 7
Kamil_Kreft

Wstawaj !!!!
Premiera!!!!!

ocenił(a) film na 3
Kamil_Kreft

Ludzie, wybierzcie inny film w kinie albo poczekajcie na ten w necie. Kompletna strata kasy. Tarantino nawet sam w tym nie zagrał, jak to ma w zwyczaju jednak robić, może świadomy jaką kupę wyprodukował. Tarantino jakiego znamy przejawia się tylko w końcówce. Nawet znając temat zbrodni dokonanej przez "Rodzinę" Mansona ten film jest kupą. Wybierzcie coś innego, serio, dla dobra Waszego i Waszych bliskich.

marcin_szymbor

Tarantino ma wyznawców , nie widzów...
Jest , jak przeładowany elektroniką S550 4matic , którego po czterech latach , kupuje się za grosze...
Widziałem to dzieło , w ... połowie wypełnionym kinie na Manhattanie .

ocenił(a) film na 9
marcin_szymbor

Jak bym się ciebie posłuchał ,to nawet nie wiedziałbym jak bardzo bym tego żałował.

ocenił(a) film na 9
URmaster

Nie słucha się ludzi, którzy swojej opinii nie popierają argumentami

ocenił(a) film na 8
Kamil_Kreft

Warto było czekać! :) Do tej pory moim ulubionym filmem Quentina były "Bękarty wojny". Teraz "Pewnego razu w Hollywood" jest u mnie na podium. :)

Rouge_fw

Zgadzam się .Warto było.Mozna się czepiać, mówić o wadach.....Fajnie było pobyć w Hollywood lat 60,zobaczyć Margot wychodząca z kina a w tle "California dream",oraz oczywiście Luke'a ostatni raz. Pierwszy raz oglądając pana T.wzruszylam sie

ocenił(a) film na 4
Kamil_Kreft

chciałbym dzisiaj zasnąć i obudzić się w momencie gdy Tarantino stwierdza że nie będzie jednak kręcił tego filmu :((((

ocenił(a) film na 6
Kamil_Kreft

Ja jestem tuż po seansie. Nie rozpływam się w zachwytach, ale doceniam film i pracę nad nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones