PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109508}
7,3 23 431
ocen
7,3 10 1 23431
6,2 5
ocen krytyków
Ong bak
powrót do forum filmu Ong-bak
ocenił(a) film na 9
simon3333

to akurat zauważyłem ale chodzi mi o wydarzenia wiesz coś może ?

simon3333

Dlaczego jest w "powiązanych" ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????

simon3333

Może tak : Dlaczego jest w "powiązanych" ?

simon3333

Dlaczego jest w "powiązanych" ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????

ocenił(a) film na 8
prof_mateusz27

Wspólnego*

1. Aktora, jak kolega wyżej.
2. Walki Tajskiego Boksu
3. Taki sam bohater drugoplanowy.

AdamBayern01

Wiem ale i tak nie powinno być w "Powiązane" tylko osobno

ocenił(a) film na 8
prof_mateusz27

A Tobie o to chodzi - tak to to nie wiem :P

prof_mateusz27

Może tak : Dlaczego jest w "powiązanych" ?

ocenił(a) film na 8
prof_mateusz27

Ten sam reżyser i scenarzysta ;)

AdamBayern01

Dzięki ale to nie ma znaczenie że jest w "powiązanych" ale dobra dam se już z tm spokój :)

ocenił(a) film na 8
prof_mateusz27

Wiesz już może dlaczego jest w powiązanych?

tom0907

to było z 7 lat temu nie zagłębiałem sie w ten temat xD

prof_mateusz27

A ortografii już się nauczyłeś? ...No i panowania nad nerwami? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Czarny_BP

niestety do tej pory mi sie nieódało :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones