Ong-bak

2003 1 godz. 45 min.
7,3 22 748
ocen
7,3 10 22748
3 502
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":4}
powrót do forum filmu Ong-bak
  • prof_mateusz27 ocenił(a) ten film na: 7

Obrońca z Ong Bak

• simon3333 ocenił(a) ten film na: 9

prof_mateusz27 Aktora

simon3333 to akurat zauważyłem ale chodzi mi o wydarzenia wiesz coś może ?

simon3333 Dlaczego jest w "powiązanych" ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????

simon3333 Może tak : Dlaczego jest w "powiązanych" ?

simon3333 Dlaczego jest w "powiązanych" ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????

• AdamBayern01 ocenił(a) ten film na: 8

prof_mateusz27 Wspólnego*

1. Aktora, jak kolega wyżej.
    2. Walki Tajskiego Boksu
    3. Taki sam bohater drugoplanowy.

AdamBayern01 Wiem ale i tak nie powinno być w "Powiązane" tylko osobno

prof_mateusz27 A Tobie o to chodzi - tak to to nie wiem :P

prof_mateusz27 Może tak : Dlaczego jest w "powiązanych" ?

prof_mateusz27 Ten sam reżyser i scenarzysta ;)

AdamBayern01 Dzięki ale to nie ma znaczenie że jest w "powiązanych" ale dobra dam se już z tm spokój :)

• tom0907 ocenił(a) ten film na: 8

prof_mateusz27 Wiesz już może dlaczego jest w powiązanych?

tom0907 to było z 7 lat temu nie zagłębiałem sie w ten temat xD