PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36675}

Ono

6,3 6 279
ocen
6,3 10 1 6279
4,8 6
ocen krytyków
Ono
powrót do forum filmu Ono

nie do końca zrozumiałem przesłanie... raz świat jest dobry raz zły. zaraz pewnie spadnie na mnie lawina krytyki ze strony tych co zrozumieli. ale sądzę że film który nic do końca nie wyjaśnia może zrobić każdy. zaczyna nie nudzić to polskie pompatycznie kino refleksyjne. zdałby się tu jakiś konkret, jak na film poetycki daje plus ale jako dramat obyczajowy(bo tak jest tu podpisany) nie polecam.

carlperkins

Nie obejrzałem i nie obejrzę, bo nie mam odwagi. Boję się tych polskich produkcji co pozują na wysoki poziom, a są tylko nędznym, zaściankowym, prowincjonalnym kinem, które boi się powiedzieć coś odważnego, oryginalnego i kontrowersyjnego. Taki jest efekt finansowania filmów przez budżet państwa. Dziwne, bo za czasów PRL filmy też były finansowane przez państwo, ale zdarzały się wśród nich prawdziwe arcydzieła. Od 20 lat żadnych takich filmów nie ma, nawet talent Wajdy gdzieś wyparował...

użytkownik usunięty
carlperkins

świat jest dobry :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones