PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736002}

Opiekun

The Fundamentals of Caring
7,1 28 585
ocen
7,1 10 1 28585
6,4 5
ocen krytyków
Opiekun
powrót do forum filmu Opiekun

Pierwsze co spodobało mi się w tym filmie to brak monotonni, nie ma tak jak w niektórych filmach, że jest nie wiadomo jaki wstęp, rozłożenie na czynniki życia głównego bohatera, tutaj dostajemy to w czasie głównej akcji.
Rudd zagrał świetnie, poziom humoru na jego poziomie czyli dość wysokim, Roberts także dał radę.
Nie ma głupich żartów, jest naprawdę śmiesznie, te 1,5 godziny zleciało bardzo szybko.
Co mógłbym doradzić to obejrzeć ten film z napisami, a nie lektorem (za bardzo skraca sentencje i film traci trochę urok). Film dostępny na Netflixie, gorąco polecam.

TomdeX

Dla mnie to co powyżej + świetny scenariusz, "tosty francuskie" mnie rozwaliły na kawałki.

TomdeX

Właśnie na Netflixie wpadłam na niego i to była kolejna najlepsza rzecz w tym roku. Film NAPRAWDĘ zabawny, trochę korzysta z kliszy, ale robi to tak genialni i z takim humorem! Polecam gorąco!
[najlepszy dowcip z pokazaniem środkowego palca]

ocenił(a) film na 6
TomdeX

takie sobie silenie się na emocje itp, panowie zniewieściali a panie jak zwykle - jedyna zabawna scena to ta końcowa - na stojąco

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones