PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 233
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

1. Kogo chcieli byście zobaczyć w rolach zielonej czarownicy i błotosmęka?
2. Kogo chcielibyście na stanowisku reżysera?
3. Na jakie sceny czekacie najbardziej?
4. Czego się najbardziej obawiacie?
5. Czy jeżeli film postanie, wybierzesz się na niego do kina?

lolmiki

1. W roli Błotosmętka widzi mi się Benedict Cumberbatch. Co do czarownicy na razie pomysłu nie mam.
2. Andrew Adamson
3. Na scenę śmierci Kaspiana, jego przemianę na Górze Aslana, Aslan i Kaspian 5 minut w naszym świecie, wariactwo dyrektorki, pomost do "Ostatniej Bitwy".
4. Że wystąpią z inną obsadą - brak Barnesa, Poultera i innych.
5. Jeśli będzie to możliwe idę w dzień premiery.

adidos09

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER
Tak na wszelki wypadek :)

adidos09

Dziękuję za odpowiedz :)

lolmiki

Jeśli ktoś nie czytał, to nie zasługuje na zachowanie tajemnicy spoilera ;-)

lolmiki

1. Nie mam pojęcia kto mógłby zagrać błotosmęka. Jeżeli zaś chodzi o czarownicę to myślę że mogłaby to być Eva Green, Nicole Kidman lub Kate Winslet.
2. Andrew Adamsona
3. SPOILER! Śmierć Kaspiana oraz Aslan i Kaspian w naszym świecie
4. Dużych zmian względem książki i tego że film może nie powstać oraz zmiany aktorów
5. Do kina pójdę najszybciej jak tylko będę mógł :)

lolmiki

"tego że film może nie powstać" - taką ewentualność wykluczam całkowicie!

lolmiki

1.Co do zielonej czarownicy może Cate blanchett a jeżeli chodzi o błotosmętka to tutaj mam dwie propozycje : Adrien Brody, Mat Smit 2.Nie pogniewam się jeżeli wróci Adamson ;) 3 .Śmierć Kaspiana - widać myślimy podobnie 4. No właśnie obawiam się tych zmian żeby nie było one rażące względem książki 5. Pewnie że pójdę ;)

buterfly

A kto to Mat Smit?

lolmiki

Matt Smith, odtwórca m.in. Jedenastego Doktora w "Doktorze Who"
http://www.sellebrity.org.uk/uploads/celebrity-images/104.jpg

Julia_20

Dokładnie ;)

Julia_20

Pasowałby :)

lolmiki

Ma taką charakterystyczną twarz.

Julia_20

Dokładnie :)

lolmiki

Adrien Brody także, by pasował już go widzę w spiczastym kapeluszu ;)

lolmiki

1. Nie wiem szczerze mówiąc. Ale Błotosmętek musi być wysoki i chudy :)
2. Adamson!!
3. Stary i młody Kaspian z Aslanem; sceny z Rilianem - kiedy jest sobą i kiedy jest zaczarowany, oraz jego odczarowanie
4. Krótko mówiąc, dodanie wszelkich zbędnych elementów i wątków a także tego, że zabraknie prawdziwego klimatu Narnii.
5. Uznam to za pytanie retoryczne :D

użytkownik usunięty
lolmiki

1 -------------------
2 -------------------
3 na nic
4 że będzie nudny
5 nie! obejrzę w domu, wolę wybrać się na Assasin's Creed

Nie masz oczekiwań bo nie czytałeś książki. Jeżeli Andrew Adamson wyreżyseruje to nie będzie trzeba się martwić o jakość bo film będzie genialny. Ale Assasin's Creed wyjdzie w 2016 roku a narnia najwcześniej w 2017. Może do tego czasu przekonasz się doo tej serii.

użytkownik usunięty
lolmiki

Tak całkiem bez spiny

1. w roli czarownicy dla mnie Emma Watson mogłaby być o ile ładnie zagra w Piękna i Bestia i tak samo jak kolega adidos Benedict Cumberbath albo Josh Hutcherson
2. Chris Columbus, albo Alfonso Cuarón ten od grawitacji bdb znają się na kinie familijnym przygodowym i fantasy więc sprostali by zadania
3. Na scenę śmierci Kaspiana, Aslan
4. Że zepsują jak trzecią część albo Hobbita
5. Może się wybiorę

pozdrawiam

Dzięki za komentarz :)

użytkownik usunięty
lolmiki

Proszę

użytkownik usunięty

Znowu brak postu

użytkownik usunięty

2

Josh Hutcherson poważnie jako Błotosmętek, a to dobre on kompletnie nie pasuje do tej roli .

użytkownik usunięty
buterfly

to moje zdanie bardzo cię proszę nie ingeruj w nie!

Chyba mam prawo skomentować czyjeś zdanie na dany temat - zastanawia mnie, czy ty wiesz jak Błotosmętek wygląda .

lolmiki

1.Tilda Swinton Mat Smit
2.Andrew Adamson
3.w zamku olbrzymów i w podziemnych krajach
4.że w ogóle nie powstanie :P
5.tak

lolmiki

W roli czarownicy tylko i wyłącznie Tilda Swinton. Przy czym postać musi być nowa choć podobna do Białej Królowej. Nie obrażę się, jeśli w filmie będzie jej więcej niż w książce, np. wydarzenia poprzedzające przybycie dzieci - śmierć królowej, uczarowanie księcia.
Mat Smit jest trochę za młody na Błotosmętka, ale jeśli potrafił by zagrać starszego a naprawdę nie tak starego błotowija to ta jego plastikowa twarz pasuje. Gra już troch e mniej. Przypuszczam , że postać Błotosmętka byłaby specjalnie kręcona i poprawiona komputerowo, tak jak hobbity.
Sceny - świat Aslana i niewyobrażalne urwisko, widok podczas lotu, piękne przestrzenne ujęcia z podróży po pustkowiu, zamek olbrzymów i miasto, podziemia - to są plenery; co grać będzie w scenach rozmowy z Aslanem, na sowim spotkaniu, kłótniach dzieci między sobą i Błotosmętkiem , w podziemiu - choć tam na koniec i tak wyjdzie typowo bohaterska akcja, śmierć Aslana , wizyta w naszym świecie może wypaść ciekawie.

zemrzyk

śmierć Kaspiana oczywiście :-)

lolmiki

1.W roli Błotosmętka oczywiście jakiegoś starego weterana filmów komediowych, a w roli czarownicy bezsprzecznie Scarlett Johansson.
2.Nie wiem, nie znam się na reżyserach.
3.Wszystkie genialne cytaty Błotosmętka, spotkanie z Rilianem i jego odczarowanie, próba omamienia głównych bohaterów przez czarownicę, walka z nią oraz ucieczka z podziemia.
4.Że zrobią z niego wariacje na temat książki, bo o ile w drugiej i trzeciej części jeszcze można było na to przymknąć oko ( ponieważ obydwie te książki były bardzo spokojne, a Hollywood nie idzie w parze ze spokojem ), to w tej części mają tyle akcji, że wszelkie zmiany będą obrazą twórczości C.L. Lewissa.
5.Jeszcze nie wiem, to się okaże w przyszłości.

lolmiki

1. Tilda Swinton - czarownica
Benedict Cumberbatch - błotosmętek
2. Andrew Adamson
3. Kaspian i Aslan w naszym świecie
4. Że będzie zły
5. Raczej tak

lolmiki

Czekam na czwartą odsłonę i doczekać się nie mogę. Ile to jeszcze może trwać. Założę się że Lewisowi szybciej szło pisanie niż twórcom ułożenie scenariusza i wybieranie studia. No, błagam z roku na rok jestem coraz starsza. Nie chce iść do kina z laską podtrzymująca moje schorowane 80 letnie plecy a z dziećmi.

lolmiki

Czarownica jak dla mnie genialna jest Tilda Swinton ewentualnie Eva Green lub Cate Blanchett. Blotosmetkiem może być Johnny Depp albo aktor grający Golluma. Czekam na scenę ostatniego pożegnania Caspiana. Reżyser? Na przykład Tim Burton. Uwielbiam jego filmy. Obawiam się że nie wrócą aktorzy ponieważ z roku na rok są coraz starsi. Z niecierpliwością czekam na kinową premierę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones