PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 239
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

O już w 2011, myślałem ze będziemy czekać do 2012.

Golden415

Oni zawsze tak piszą, a potem jest to o wiele później. Także przed 2013 rokiem nie licz na to, że zobaczysz ten film :)

Golden415

Do 2020. xD

niwrok_2015

To tylko 7 latek poślizgu.

Golden415

XDDDDDDDDD

Golden415

W kontekście do tego co wiemy teraz , Narnia 4 prawdopodobnie będzie wydana pod koniec 2019/ na początku 2020.

adidos09

Dzięki za sprostowanie

Golden415

Disney się zdegenerował - nie oczekuj niczego wielkiego, bo ta banda debili Cię rozczaruje zacną profanacją serii, skokiem na kasę :]

Wilkolak_Autograf

Disney porzucił Narnię 10 lat temu, więc nie wiem, o co chodzi w Twoim komentarzu.

Wilkolak_Autograf

mow za siebie wszystkie czesci sa super

arek2010

Mhm, szczególnie TA, którą komentujesz i której nie widziałeś. Dzban...
Za siebie mówi się o guście, jak Ty w powyższym komentarzu. Ja zaś skomentowałem oznajmiając, z predykcją.

Wilkolak_Autograf

wszystkie 3 czesci mi sie podobaly a jak miala mi sie podobac czwarta skoro nie powstala...

Wilkolak_Autograf

Ty również skomentowałeś coś pod tym wątkiem i nie jesteś oznaką inteligencji. Panie Predykcjo.

shannimek

"Nie jesteś oznaką inteligencji"...ok... ale o czym chrzanisz...? :D
Przeczytaj proszę od odpowiedzi z sygnaturą 25 sty 2018 0:18, aż po swój komentarz. Swój przeczytaj dwa razy. Nie załam mnie tylko, odpisując, że nic "ubogiego" w swoim nie zauważyłeś, ponieważ to, jak traktujesz o istocie \inteligencji/ w kontekście jest bardzo frasobliwe i absurdalne...
-Pan Predykcja. :)

Wilkolak_Autograf

Dla wiadomości teraz prawa do filmów/seriali o Narnii ma Netflix :)

buterfly

Coś niedawno usłyszałem, ale dzięki za ową wiadomość. Doczytam później ;]

Wilkolak_Autograf

z narnii to chyba 1 byla tylko dobra, reszta części były przeciętne, wiec też nie oczekuje niczego specjalnego.

Golden415

teraz przenieśli na 2020. Zobaczymy czy faktycznie tak wyjdzie czy może jednak jeszcze później...

nightspicer

O ile w ogóle kiedyś wyjdzie...

yvonneD

w takim tempie to watpie zebysmy dozyli zekranizowania calej sagi

nightspicer

na 2025 teraz XDDD

Golden415

Teraz, w 2020 roku ten komentarz wydaje się bardzo zabawny

PlaYeahGo

Zgadzam się. Weszłam w ten wpis tylko po to, aby postawić jedno wielkie "XD".

historyczna

A teraz w dobie pandemii,czyli 2021? To tak jak czekać aż G.R.R. Martin wyda nową część GOT haha XD

PlaYeahGo

Będzie, będzie... jak już aktorzy się zestarzeją dostatecznie aby nagrać resztę scen do filmu ;)

Golden415

Witaj, przychodzę z przyszłości. Będziesz musiał troszkę dłużej poczekać

Golden415

@Golden 415 no to se jeszcze poczekasz

Golden415

No i mamy 2021

Golden415

za nieco ponad miesiac mamy 2022 rok a netflix milczy kiedy wyjdzie chocby pierwsza czesc, przy dobrych wiatrach zapoznamy sie z ekranizacja w kolejnym cwiercwieczu

jason79

Witam w 2022 :)

Masterek95

Może nasze wnuki się doczekają ;)

Golden415

Mordko. Tam napisane jest 2023

pio73

Niezmiernie się cieszę,śledzę ten wpis tak przez przypadek 12 lat,to nie ze względu na jakąś wybitność poprzednich,ale z sentymentu do książek,pozdrawiam wszystkich,którzy dalej czekają :D

Masterek95

A ile było części? Bo może nadrobię do tej nowej. Była ta pierwsza, potem książę Kaspian. I cos dalej było?

pio73

jeszcze "podróż wędrowca do świtu" jako trzecia zfabularyzowana całkiem ciekawe jak dla fanów fantastyki,chyba że pytasz o książki to było 7

Golden415

żyjesz jeszcze, może będzie w 2023

pazurab123

Czekam

Golden415

Jednak 2025.
Pozdrawiam czytających w 2035 :)

pazurab123

Chyba jednak nie XD

Golden415

Jest 2023 i nadal czekamy XD

Golden415

A widzisz, a jednak tak szybko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones