PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36188}

Ostatni U-Boot

Das Letzte U-Boot
6,5 263
oceny
6,5 10 1 263
Ostatni U Boot
powrót do forum filmu Ostatni U-Boot

Pamiętam, że to był naprawdę dobry film, kawał dobrej, "podwodniackiej" roboty!

ocenił(a) film na 7
Wolfgang_Luth

Film jest do obejrzenia na YouTube z niemieckimi napisami, można z neta ściągnąć wersję z lektorem radzieckim... Ale po co się kłopotać?? Film można zdobyć na... starej, zapomnianej kasecie VHS z... polskim lektorem! Właśnie stałem się posiadaczem takiej wersji i jestem bardzo zadowolony:)

saintek

mozna to jakos od Cb zdobyc?

ocenił(a) film na 7
Wolfgang_Luth

Film z polskim lektorem można obejrzeć na YouTube: https://youtu.be/kBLq5TL4ONQ

saintek

hej dzięki za ten film z lektorem tyle lat go szukałem i udało się dzieki a masz takie filmy jak pilot 2008 zone europa kiedyś leciał albo morze ognia morze miłosci 1991

ocenił(a) film na 7
maximus1234

Nie mam tych filmów.

saintek

Witam, jeżeli film na youtube nie został umieszczony przez producenta to jego oglądanie jest nie legalne. Wówczas by go obejrzeć należy go kupić w sklepie. W przeciwnym razie jest to kradzież=grzech ciężki czyli nie warto.

Robert_Grygielewicz

XDDDDDD przy dobie torrentów twóje stwierdzenie jest śmieszne

olbrzym45

Grzech to poważna sprawa (ciężki jest drogą do wiecznego piekła), dlatego nie ma powodu do śmiechu.

Robert_Grygielewicz

rozumiem twoje intencje ale to jest walka z wiatrakami zlikwidujesz jeden torrent pojawi się 10 innych a poza tym jak chce obejrzeć film którego nie ma w Polsce to jak ma to zrobić? bez żartów wystarczy już tej naiwności.

olbrzym45

Jeżeli danego filmu nie mogę nabyć legalnie (kupić w sklepie) to rezygnuję z obejrzenia go, bo chcę być uczciwym człowiekiem. To jest realizm, który procentuje na wieki, bo uczciwość ma wartość wieczną, dlatego warto w nią inwestować (wybierać dobro). Grzech (zło) przeminie, a "na tamtą stronę" człowiek zabiera tylko uczynki. Chodzi o to, aby ludzie zaczęli wybierać dobro, bo skutkiem grzechu jest cierpienie ludzi.

Robert_Grygielewicz

Nie narzucaj komuś swoich chorych wręcz fanatycznych racji. Nikogo, to nie interesuje jakimi wartościami w życiu się kierujesz. A tak poza tym, jak bardzo trzeba być ograniczonym, aby uważać, że to jakiś wyimaginowany grzech. Idz te swoje kazania głosić gdzieś indziej fanatyku

Miklosek

Po pierwsze Polska, to nie Białoruś. Tu zgodnie z konstytucją jest wolność słowa na każdy temat. Nie możesz zamykać mi ust tylko dlatego, że nie odpowiada ci treść moich słów. Może to ci się nie podobać, ale musisz to uszanować i z tym masz problem. Twoja postawa to objaw egoizmu i braku tolerancji. Po drugie grzeczniej, istnienie grzechu jest faktem, bo mówi o nim biblia (słowo Boga, czyli prawda). Z grzechem jest jak z powietrzem, czyli nie widać, ale i tak istnieje. Jest to rzeczywistość duchowa - niewidoczna dla ludzkiego oka, ale to nie znaczy, że jej nie ma. Dlatego człowiek mądry unika grzechu, a głupiec żyje w grzechu. Po trzecie prawda w oczy kole.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones