PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681201}
3,8 2 009
ocen
3,8 10 1 2009
1,4 5
ocen krytyków
Ostatni klaps
powrót do forum filmu Ostatni klaps

spektakularny sukces. A Ty -Mushchelko Spółko z o. o.- dalej nie chcesz pokazać tego filmu nawet w internecie. Co się z Tobą dzieje? Jak my, widzowie, możemy ocenić czy zasłużenie ten film otrzymał nominacje? Jestem rozgoryczona.

ocenił(a) film na 1
kk76

LISTA LAUREATÓW WĘŻY 2016

WIELKI WĄŻ – NAJGORSZY FILM ROKU - Ostatni klaps

NAJGORSZA REŻYSERIA - Gerwazy Reguła – Ostatni klaps

NAJGORSZA ROLA MĘSKA - Daniel Olbrychski – Piąte. Nie odchodź!

NAJGORSZA ROLA ŻEŃSKA - Maja Frykowska – Ostatni klaps

NAJGORSZY DUET NA EKRANIE - Maja Frykowska i Mariusz Pujszo – Ostatni klaps

NAJGORSZY TELEDYSK OKOŁOFILMOWY - Akcent / Zenon Martyniuk & Diego – Ostatni klaps


Gdzie ten film można obejrzeć??!!!!

ocenił(a) film na 3
niniwa1974

Apelowałam do producenta na tym forum, ale bez odzewu. Chyba trzeba się bezpośrednio do producenta zwrócić.

ocenił(a) film na 2
kk76

Dziwne. Nie oglądałem żadnego z nominowanych filmów ale i tak byłem pewny jego "zwycięstwa". Obejrzeć trzeba. Oglądałem wszystkie dotychczasowe filmy z "Wielkim wężem" więc ten też trzeba obejrzeć.

ocenił(a) film na 3
Lukasz_Broda

Zapytałam na FB producenta, czy zamierza udostępnić film. Do czego to doszło, żeby człowiek dopominał się o pokazanie filmu...

ocenił(a) film na 2
kk76

Może zbyt się go wstydzą że nie chcą pokazać. Już były przypadki że kombinowano jak ominąć przewidywaną katastrofę np. Accidental Love Russella.

ocenił(a) film na 3
Lukasz_Broda

Czego się tu wstydzić. Trzeba złapać dystans i iść na całość. Zareklamować w portalach społecznościowych jako najgorszy film roku, zaprezentować co o nim myślałby Ed Wood (gdyby żył), zrobić międzygalaktyczną postpremierę w kinie Uciecha w Górze Kalwarii, rozwinąć dywan z czerwonej krepiny i objawić do dzieło ludziom z dystansem do świata. Zacieralia, przydałyby się festiwal filmów żenujących.

kk76

...i zebrać fundusze na wypłaty dla widzów którzy odważyliby się przyjść do kina.

ocenił(a) film na 3
Pete

Śmiałych mężów i białogłów u nas ci dostatek :)

ocenił(a) film na 3
kk76

Pan producent poinformował mnie, że film za miesiąc będzie dostępny na vod.

ocenił(a) film na 1
kk76

Ktoś był na tyle odważny, by to sprawdzić? :)

ocenił(a) film na 3
Halun79

Of kors, film był na VOD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones