PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863454}
5,8 8 837
ocen
5,8 10 1 8837
7,0 34
oceny krytyków
Ostatni komers
powrót do forum filmu Ostatni komers

Bez sensu

ocenił(a) film na 3

Ten film nie opowiada żadnej historii. Ani formy ani treści. Bezsensowne dialogi i nic nie wnoszące przekleństwa. Pocięte scenki nie wiadomo o czym. Ani to zabawne, ani dajace do myślenia, ani nowatorskie... Bardzo na siłę. Szkoda na to czasu od początku wiało nudą no i tak już zostało. Do tego to ma być gimnazjum? Nie widziałem takich karków w gimnazjum

ocenił(a) film na 2
PrinceRoen

Też mi ten film jakoś nie podszedł, sam kiedyś byłem w gimnazjum i wyglądało to wszystko zupełnie inaczej, to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Słaby film myślałem że będzie trochę lepszy, ale się zawiodłem i to bardzo. Nawet nie wystawiam oceny bo nie ma co wogóle wystawiać i nie ma czemu.

PrinceRoen

totalny polski gniot nie wnoszący nic interesującego w nasze życie

ocenił(a) film na 2
PrinceRoen

Ci klasyczni bohaterowie - gej ; łysy byczek ; małolata która zaciążyła.
Czy klasyczne teksty nastolatków jak zalotne "chodź zrobić mi loda" w scenie na balkonach...

ocenił(a) film na 4
PrinceRoen

Przez takie filmy narodził się Vega - nudziarstwo, nic się nie dzieje, a tempo jest godne przeciętnego ślimaka. Później nic dziwnego, że ludzie chcą oglądać takiego Vegę, mimo że tam samo gówno, to przynajmniej jakąś się można ekscytować, na coś patrzeć, a tutaj każdą scenę można dwukrotnie skrócić, ale wtedy nie byłoby pełnego metrażu. Za mało tutaj po prostu rzeczy, które by się działy.

No i tutaj taka tania kontrowersja z tym kościołem, bo oczywiście młodzież chodzi jak szalona teraz do kościoła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones