PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231584}

Ostatni król Szkocji

The Last King of Scotland
7,5 86 273
oceny
7,5 10 1 86273
6,8 17
ocen krytyków
Ostatni król Szkocji
powrót do forum filmu Ostatni król Szkocji

(SPOILER ALERT!!!)(SPOILER ALERT!!!)(SPOILER ALERT!!!)(SPOILER ALERT!!!)
Czy tylko ja po obejrzeniu filmu odczuwałem niesmak, że lekarz przeżył i poleciał do Francji,
a bohaterowie których naprawdę dało się lubić poumierali i to jeszcze dokładnie przez albo
dla niego. Minister zdrowia - zabity przez niego, żona Amina - zabita przez niego, bo młody nie
uchował pały w spodniach. No i kolejna porządna postać czarnego doktorka odstawiła
centralnego kamikadze, dla człowieka, którego nawet nie lubił. Mimo że ma rodzinę...

Słowem - film niezły, bohater do bani. Rozumiem, że może i nudne by było jakby był
jednowymiarowy, czy też w stu procentach "biały". Ale tutaj to już przegięli w drugą stronę.
Toć to wcielenie zła! I my mamy mu kibicować? Nie oszukujmy się - Last King of Scotland to
nie jest kino moralnego niepokoju, tylko czyste kino przygodowe z odrobiną akcji.
Powinniśmy ściskać kciuki, żeby bohaterowi udało się wyjść z opresji. A ja przez cały film
myślałem, żeby gościu w końcu kojfnął, bo jego licznik zabitych powoli zawstydza Amina.

ocenił(a) film na 4
Zlodziejka_snow

Większość nie jedzie do Afryki a tak robi.

ocenił(a) film na 9

Też bym wolał by lekarza zginął, ale oczywiście musiał przeżyć :/

i tak glowny bohater nigdy nie istnial :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones