PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229074}

Ostatni legion

The Last Legion
5,9 22 546
ocen
5,9 10 1 22546
Ostatni legion
powrót do forum filmu Ostatni legion

Ja bym tego filmem historycznym nie nazwał. Fakty są totalnie przeinaczone, film nudny, te 102 minuty ciągnął się niemiłosiernie, po za tym gra aktorska lekko powiedziawszy nie zadowala. Nawał dennych wątków i nawiązań. Typowy film przygodowy dla dzieci w wieku szkoły podstawowej. Daję 3/10, tylko dlatego, że ładna buzia Aishwary Rai Bachchan wprowadziła mnie w dobry nastrój. Po za tym nie mogę nic, ale to kompletnie nic pochwalić w tym filmie. Polecam tylko tym, którzy mają 102 minuty życia do stracenia.

ocenił(a) film na 5
coldchaos

Oj tam stracić, po mojemu idealny do robienia na drutach/obierania ziemniaków/orzechów/ wyszywania i innych tego typu rzeczy, mechanicznych nie wymagających dożo uwagi. siadasz robisz ,na filmie nie musisz sie zbytnio skupiać bo niewiele sie dzieje, ale to przyjemniejsze nisz gapienie się w ścianę.

Anaterka

Od biedy ujdzie do obierania ziemniaków, ale do łuskania orzechów czy innych wyszywań wolę sobie puścić muzykę niż oglądać takiego gniota. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones