Ostatnia klątwa

Johnny Frank Garrett's Last Word

2016 1 godz. 35 min.
4,4 4 866
ocen
4,4 10 4866
3 452
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}
{"type":"film","id":715407,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Johnny+Frank+Garrett%27s+Last+Word-2016-715407/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ostatnia klątwa
  • kokoszanel11 ocenił(a) ten film na: 2

Nie jest to film wart wydania 30 zł na bilet. Nudny, ani trochę straszny i w sumie o niczym.

• rasova ocenił(a) ten film na: 1

kokoszanel11 Podpisuję się pod tym. Nie polecam, strata czasu i pieniędzy.

• theMilena12 ocenił(a) ten film na: 1

kokoszanel11 Ten film nie miał w sobie nic dobrego. Wszystko było złe. Takiego filmu nie polecam największemu wrogowi! Filmy typu zabójcza opona mają więcej sensu...

• kokoszanel11 film monotonny, przygnębiający, zdjęcia w jakiejś denerwującej, żółtawo-szarej kolorystyce.
    nie mogę wymienić jednej dobrej rzeczy, której można by się chwycić, żeby polecić komuś do obejrzenia.

• Kjujik_Morderca ocenił(a) ten film na: 3

kokoszanel11 Najlepszy z tego filmu był zwiastun... Dawno się tak nie wynudziłam oglądając film... Zapowiadał się dobrze, ale ani trochę nie był straszny... Dobrze, że przed seansem wypiliśmy kawę bo byśmy pousypiali...

• Kung_Fu_Master ocenił(a) ten film na: 1

kokoszanel11 Ten film nie jest wart obejrzenia, nawet jakby dopłacali te 30 złotych.

• Kikira ocenił(a) ten film na: 1

kokoszanel11 Jakkolwiek zły horror by nie był zawsze miałam zasadę obejrzeć do końca. Przy tym filmie musiałam ze sobą bardzo walczyć, żeby nie wyłączyć w trakcie

• katana57 ocenił(a) ten film na: 6

kokoszanel11 Swojej babci możesz odradzać. Ten film nie jest dla fanów flaków z olejem (typu Piła itd), tylko dla tych co mają olej w głowie.