PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715407}

Ostatnia klątwa

Johnny Frank Garrett's Last Word
4,4 5 104
oceny
4,4 10 1 5104
Ostatnia klątwa
powrót do forum filmu Ostatnia klątwa

Odradzam

ocenił(a) film na 2

Nie jest to film wart wydania 30 zł na bilet. Nudny, ani trochę straszny i w sumie o niczym.

ocenił(a) film na 1
kokoszanel11

Podpisuję się pod tym. Nie polecam, strata czasu i pieniędzy.

ocenił(a) film na 1
kokoszanel11

Ten film nie miał w sobie nic dobrego. Wszystko było złe. Takiego filmu nie polecam największemu wrogowi! Filmy typu zabójcza opona mają więcej sensu...

kokoszanel11

film monotonny, przygnębiający, zdjęcia w jakiejś denerwującej, żółtawo-szarej kolorystyce.
nie mogę wymienić jednej dobrej rzeczy, której można by się chwycić, żeby polecić komuś do obejrzenia.

ocenił(a) film na 3
kokoszanel11

Najlepszy z tego filmu był zwiastun... Dawno się tak nie wynudziłam oglądając film... Zapowiadał się dobrze, ale ani trochę nie był straszny... Dobrze, że przed seansem wypiliśmy kawę bo byśmy pousypiali...

ocenił(a) film na 1
kokoszanel11

Ten film nie jest wart obejrzenia, nawet jakby dopłacali te 30 złotych.

ocenił(a) film na 1
kokoszanel11

Jakkolwiek zły horror by nie był zawsze miałam zasadę obejrzeć do końca. Przy tym filmie musiałam ze sobą bardzo walczyć, żeby nie wyłączyć w trakcie

ocenił(a) film na 6
kokoszanel11

Swojej babci możesz odradzać. Ten film nie jest dla fanów flaków z olejem (typu Piła itd), tylko dla tych co mają olej w głowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones