PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=307583}

Ostatnie dni planety Ziemia

Final Days of Planet Earth
3,6 331
ocen
3,6 10 1 331
Ostatnie dni planety Ziemia
powrót do forum filmu Ostatnie dni planety Ziemia

Nudne to, głupie jak misja publicznej tv, a co gorsza - udaje poważne. Pamiętajcie: jeśli w trakcie projekcji zaczniecie się drapać w okolicach odbytu, to jeszcze niekoniecznie musi znaczyć najgorsze...

ocenił(a) film na 2
J__van_den_V_

Ja dalem dwa razy lepsza ocenę od twojej, jako że doceniam domowych speców od efektów komputerowych, natomiast ten film powinni pokazywać w szkołach filmowych, żeby wytykać dziesiątki wpadek, błędów i uproszczeń, aby kolejne pokolenia filmowców unikały takich samych błędów.
Myślę, że w dawanie się w sczegóły na temat infantylizmu fabuły, złej gry aktorskiej i beznadziejnego oświetlenia, nie ma sensu. To jest chyba "Inwazja Porywaczy Ciał" dla bardzo ubogich. Takie filmy kręci się tylko po to, żeby nabrać dzieci w wypożyczalni na okładkę i zapchać ramówkę TV. Nie mam pojęcia, jak to możliwe, że na IMDB to ma ponad 4/10.
Jestem bardzo wyrozumiały dla niskobudżetowych horrorów i S-F, to jak napisałeś "udaje poważne" kino... To gwóźdź do trumny, bo gdyby chociaż to była komedia, śmialibyśmy się wszyscy i dali przynajmniej 5/10.
Polecam każdemu fanowi spania podczas filmu, obudzicie się dopiero po 3 godzinach i będziecie mieli siłę na kolejny film. Może tym razem niskobudżetowyu film katastroficzny, jakich coraz więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones