PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=141}

Ostatnie takie lato

The Last of the High Kings
6,6 913
ocen
6,6 10 1 913
Ostatnie takie lato
powrót do forum filmu Ostatnie takie lato

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Oglądanie Jareda Leto na ekranie nie jest przyjemne tylko dlatego, że jest Jaredem Leto i wygląda jak Jared Leto, ale dlatego też, że jego sposób gry przychodzi mu tak naturalnie, nie jest wyćwiczony ani wyuczony, on po prostu jest.
Film świetny. Widz nie może dać się zmylić, że jest to prosty film o niezdecydowanym nastolatku stającym przed problemami przyszłości. Jest tam dużo odniesień i nawiązań do innych dzieł, przez co film zdecydowanie wykracza poza granice "filmu na zabicie czasu". Zdecydowanie polecam.

ocenił(a) film na 10
be_janee

oglądałam ten film i uważam że jest świetny ! Tylko trochę szkoda że nigdzie nie ma wersji z napisami, a o lektorze można sobie pomarzyć. Do tej pory widziałam tylko po angielsku - może i nie zrozumiałam wszystko, bo mój angielski jest na etapie średnio-zaawansowanym, ale i tak znam główny wątek . Szczerze to film obejrzałam tylko ze względu na Jared'a ale nawet gdybym nie wiedziała kim on jest to z pewnością i tak film zwróciłby moją uwagę .
Polecam osobom które nie widziały !

ocenił(a) film na 8
JacobTeam

Mi napisy przesłała Mrt_ ( http://www.filmweb.pl/film/Ostatnie+takie+lato-1996-141/discussion/Napisy+do+fil mu.,1467300 ), bo też nigdzie nie mogłam znaleźć.
Pozdrawiam ;)

be_janee

wyśmienity komentarz! :)

be_janee

Właśnie miałam coś napisać, ale po przeczytaniu Twojego komentarza uznałam, że jest doskonały i pozostaje się tylko podpisać :) Rzeczywiście Jared w każdym filmie po prostu naturalnie "wchodzi" w graną postać co sprawia, że jest wiarygodny i ogląda się go z przyjemnością. Zresztą film w ogóle dobrze zagrany, Catherine O'Hara świetna. Film głębszy niż mógłby się wydawać, mimo wielu zabawnych scen nie należy traktować go jako prostej, lekkiej rozrywki. Coś jednak dopisałam :) Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones