PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36306}

Oszukać przeznaczenie 2

Final Destination 2
6,4 116 240
ocen
6,4 10 1 116240
4,9 11
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 2
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 2

Początek to poezja. Aż strach potem za kółko siadać. W końcu kostucha jeździ szybko:D
Udany seguel. 7/10.

Penguin27

Fajne też są karambole w Taxi przykładowo. Pamiętam z którejś części scenę pościgu, gdy Daniel uciekał policji, a funkcjonariusze wpadali na siebie (radiowozy wskakiwały na siebie).

ocenił(a) film na 7
bierdus

W Blues Br był chyba najlepszy

ocenił(a) film na 10
kameleon_super

W Blues Brothers był przekombinowany

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Ale za to jaki widowiskowy:)

ocenił(a) film na 10
kameleon_super

Raczej na siłę

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Nie, no świetny był

ocenił(a) film na 8
Penguin27

Zdecydowanie najlepsza katastrofa w całej serii Oszukać Przeznaczenie.

ocenił(a) film na 9
Psycho_Daddy

Zgadzam sie!

ocenił(a) film na 7
Psycho_Daddy

Zgadza się! Do dziś mam stracha jadąc za cieżarówą z drewnem:)

ocenił(a) film na 7
Penguin27

Prawda! A nie masz pietra jadąc za ciężarówką z drewnem? Ja jak jadę to zawsze przypomina mi sie ta scena i jakoś dziwnie się czuję:)

Penguin27

A dziś sobie jedziemy za ciężarówką z drewnem i modliłem się żeby te drewna nie pospadały xD

Penguin27

100% racji. Scena karambolu to istna poezja. Twórcy odwalili tu kawał dobrej roboty.

ocenił(a) film na 6
Penguin27

Oglądam właśnie po latach i jak kiedyś według mnie karambol był świetny, tak teraz mnie bawi. Auto uderza z prędkością circa about 60 km/h i eksplozja jakby komorę silnika miał wypełnioną trotylem. Wiem, że to bardziej widowiskowe, ale bawi. Podobnie SUV bohaterki. Niewielka prędkość i rolowanie jakby przywalili z prędkością co najmniej o 100 km/h wyższą. Itd. itd. Oglądam i jak podwyższyłem ocenę pierwszej części do 8, tak tu chyba zrzucę z 7 na 6.

ocenił(a) film na 10
Penguin27

Obejrzyj na youtube filmiki z Rosji tam dopiero kostucha szaleje

ocenił(a) film na 9
Penguin27

Stanowczo się nie zgadzam!
Najpiękniejszy (finezja i urok) karambol w historii kina, to ten z filmu "Żandarm i policjantki":
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=CgbjNRYoH7o#t=1614

Ten z "Oszukać..." był najstraszniejszy (w pozytywnym wydźwięku) i bardzo, bardzo realistyczny. Zapada w pamięć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones