PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109290}

Oszukać przeznaczenie 3

Final Destination 3
6,1 95 755
ocen
6,1 10 1 95755
4,8 6
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 3
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 3

Filmowy ,,fast food"

ocenił(a) film na 3

Nie lubię filmów w tym stylu ale poszłam ze znajomymi którzy preferują lekkie kino i musiałam się dopasować. Ocena 3/10 zawyżona tylko tym że ogladaliśmy film w 3D (efekty) fabuła 1/10 Nie warto. Jednak wychodzę z założenia że film powinien mieć głębszyprzekaz a to był taki filmowy fast- food.Nie warto zmarnować półtorej godziny swojego zycia na takie kino. jedynie dla widza kompletnie niewymagającego pragnącego nie nie wnoszącej rozrywki jeśli można to tak nazwać.

ocenił(a) film na 7
wilma87

To było pierwsze "Oszukać Przeznaczenie" jakie oglądałam na jakiejś kolonii. Miałam może 14-15 lat i strasznie się bałam. Chyba nigdy w życiu nie pójdę do solarium :D Dlatego daję 7. Bo jako horror jest dobry. A że teraz by mnie nie bardzo ruszał to już inna sprawa. Nie zamierzam marnować 1,5h na kolejne obejrzenie.

ocenił(a) film na 3
Agness_92

Horror? Really? To tylko rozrywkowy film młodzieżowy.

ocenił(a) film na 7
Eagle_

Napisałam, że miałam 14-15 lat (albo mniej... chwila. O już wiem, który to był rok. 2006, czyli miałam... niecałe 14 lat) i wtedy się bałam :D

ocenił(a) film na 3
wilma87

Czy to jest film "grozy", jak niektórzy go przedstawiają? Raczej płytka i czarna komedia, gdzie "all must die" - czyli pytanie tylko komu znowu urwie łeb. To się nudzi po pierwszym razie. Jak ktoś chce mocniejszych wrażeń - niech poczyta o obozach koncentracyjnych - poczyta książki dokumentalne, nie ogląda jakąś adaptację filmową.

Jedyny film, który zrobił na mnie wrażenie to druga cześć obcego i piramida strachu, ale to ze względu na fakt, że człowiek jeszcze nie miał dużo lat na karku. Tutaj... nudy.

ocenił(a) film na 4
wilma87

Ja uważam, że pomysł całkiem ciekawy, ale po pierwsze: po jednej czesci powinien być koniec. Na ta chwilę mamy 5, czy tam 6 cześci 'Oszukać przeznaczenie' i wszystkie są niemal identyczne. Po drugie: to, że pomysł ciekawy, to nie znaczy, że i film taki jest. Kiepska sieczkarnia. Najlepsza z tego wszystkiego jest chyba ta różowawa krew :D Jedyną fajną sceną z CAŁEJ tej serii jest właśnie ta scena w solarium; akurat ta mi sie spodobała. Może dlatego, że miadżone głowy, poćwiartowane ciała, czy pourywane członki widziało się miliard razy, a jednak upieczenie zywcem to jakaś nowość. I dzięki niej dałam 4/10 :) W pierwszej chwili dałam 3, ale za tą scene w solarium gwiazdka w górę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones