Oszukać przeznaczenie 3

Final Destination 3
2006
6,0 101 tys. ocen
6,0 10 1 101009
4,3 20 krytyków
Oszukać przeznaczenie 3
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 3

Zakończenie

ocenił(a) film na 7

Zakończenia 1 i 2 części OP były.. zabawne., choć powinny chyba przerażać W trójce spodziewałam się czegoś podobnego, naciąganego. Ale tak naprawdę jestem mile zaskoczona, ponieważ końcówka jest naprawdę dobra. W ogóle film różni się od poprzednich, bo tamte bardziej przypominały komedię niż horror.

ocenił(a) film na 8
Tagaa

Zgadzam się z Tobą Tagaa . Pierwsze 2 części były śmieszne i dość nudne . 3 jest moją ulubioną częścią , chociaż 4 nie była taka zła , jak o niej opowiadają ludzie . Zamierzam jechać do kina na 5 ;D .

kalsek13

Wow, masochistka :D
Dla mnie 4 była zmasakrowana :/ Totalnie beznadziejna. Lubię gdy po obejrzeniu film zostaje w mojej pamięci, tak mega pozytywnie. 4 część spłynęła po mnie wraz z wieczornym prysznicem. 5 nie obejrzę.

ocenił(a) film na 7
vanilla_sky85

Ja też nienawidzę 4. Po naprawdę dobrej 3, tak zniszczyli kolejną część, ze aż szkoda słów. Kiedy skończyłam oglądać 4 pomyślałam sobie, że to chyba najgorszy film, jaki oglądałam ;D A co do 5 - obejrzę z ciekawości, ale nie w kinie, bo tak jak było w przypadku 4 - szkoda mi kasy, ponieważ obawiam się, że obejrzę totalny gniot ;>

ocenił(a) film na 8
Tagaa

5 jest zajebista !!! byłam w kinie . polecam ;D

ocenił(a) film na 7
kalsek13

Też już widziałam, zdecydowanie lepsza od czwórki, ale nie zachwyciła mnie :>

ocenił(a) film na 5
Tagaa

a to przypadkiem też nie przypominało komedii? ale prawda, zakończenie było okej.