PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594155}

Oszustki

The Hustle
6,0 46 286
ocen
6,0 10 1 46286
5,0 9
ocen krytyków
Oszustki
powrót do forum filmu Oszustki

Bardzo nieudana "komedia". Najzabawniejsze momenty umieszczono w zwiastunie. I chyba właśnie ten zwiastun to najlepsze w tym filmie. Chociaż nie... Jest jeszcze Ann - ona wymiata. W przeciwieństwie do całej reszty - innych aktorów i fabuły. Flaki z olejem, mało akcji, brak zabawnych momentów (chyba, że kogoś bawi przyklejanie ludzi do ściany).
Film miał ogromny potencjał, ale nie wykorzystano go. Żałuję tych dwóch godzin spędzonych w kinie.

ocenił(a) film na 4
Mrcalcium_Luna

Anne jest jedynym powodem dla którego obejrzałam ten film.

ocenił(a) film na 4
Mrcalcium_Luna

Niestety muszę się z Tobą zgodzić.Po wielu pozytywnych komentarzach zachwalających ten film spodziewałem się świetnej komedii,oraz dużo śmiechu.Jednak zamiast śmieszyć,to bardziej wzbudzał irytacje patrząc na wygłupy głównych bohaterek.Jedynie na plus to ładne krajobrazy w około,a poza tym nic ciekawego.

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

Moim zdaniem film jest fajny ,od połowy filmu na chwile jest troche nudniej ale końcówka znowu podnosi poziom :)

ocenił(a) film na 8
BarbaraRz

Lubie Anne ale ten film jest taki dobry głównie ze wzgledu na Rebel :)

BarbaraRz

Ten film nie jest dobry, nie jest nawet blisko bycia dobrym. Anne pokazuje tu kawał świetnej gry aktorskiej, a Rebel... klasyczna dla niej kreacja - gruba, głupia i wulgarna postać, ale to nie jest aż tak zabawne, zwłaszcza jak już się to kilka razy widziało i to w wykonaniu tej samej aktorki.

ocenił(a) film na 3
Venomix

Nic dodać nic ująć, Parszywe dranie to była KOMEDIA, a to coś nawet przy nim nie leżało

Mrcalcium_Luna

Pełna zgoda. Tylko kreacja Ann powstrzymała mnie od dania 2

ocenił(a) film na 4
Mrcalcium_Luna

Dokładnie, słaby bardzo. Jakiś nijaki, kiepskie dialogi, bez ładu i składu i pomysłu... nie nie nie, mimo iż lubię Rebel zawsze i wszędzie.

ocenił(a) film na 3
Mrcalcium_Luna

Popieram, zrobili słaby remake genialnych Parszywych drani tylko nie wiem po co

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones