PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733392}

Ouija: Narodziny zła

Ouija: Origin of Evil
5,5 30 293
oceny
5,5 10 1 30293
Ouija: Narodziny zła
powrót do forum filmu Ouija: Narodziny zła

Taka prawda.





(Naprawdę, naprawdę nie mogłem się powstrzymać)

ocenił(a) film na 5
Mlodzik91

Jestem świeżo po seansie i faktycznie pojawia się język polski ale ta scene z Januszem z traileru twórcy musieli ostatecznie wyciąć z filmu bo jakoś jej sobie nie przypominam. Musze powiedzieć ze ogladalo się dużo lepięj niż cześć pierwsza ale dalej nie określił bym tego jakoś dobry film. Jeśli ktoś chce w Halloween obejrzeć jakiś horror to chyba lepiej zostać w domu ;)

mario_ka

Może u Ciebie .. u mnie w domu nie jest aż tak strasznie.

ocenił(a) film na 5
Szaja_Labaf

Hahaha, u mnie też nie, chodziło mi o to, że lepiej obejrzeć coś w domu :D

użytkownik usunięty
Szaja_Labaf

Piękne! :) Buchnęłam dzikim śmiechem, a śmieję się nie częściej niż raz na rok :]

Mlodzik91

Ja nie widzialam tej sceny ani w trailerze, ani w filmie. Jesli ktos ma link do tego Janusza, to bardzo prosze.

ocenił(a) film na 5
cumartesi

Ludzie, przecież to tylko żart był. Myślałem, że dostatecznie jasno to napisałem.

ocenił(a) film na 5
Mlodzik91

Kiedy przeczytałem twój post byłem pewien, że coś takiego widziałem w trailerze który widziałem pare miesięcy temu :D

ocenił(a) film na 6
mario_ka

Bo było!Jak byłem z rodzinom na nowej wiedźmie z blair to puszczono ten trailer i w kinie wszyscy się podśmiewali i to komentowali a było kilkadziesiąt osób i co wszyscy się przesłyszeli?

Mlodzik91

Raczej wątpie żeby ktokolwiek wziął to za żart.

Andrzejek324

zastanawia mnie bardziej, jak można było NIE WZIĄĆ tego za żart.

baas_

No jak ktoś pisze, że taka prawda i nie daje buźki na końcu zdania to ciężko to wziąć za żart.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

Smutne to czasy, że w tekście trzeba koniecznie dodawać buźki, żeby ludzie połapali się, czy coś jest żartem, czy nie. Drzewiej tak nie było.

Mlodzik91

Internet rządzi sie swoimi prawami. Nic na to nie poradzisz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Mlodzik91

Rozbawiłeś mnie, ale jeszcze lepsi byli ludzie pod twoim postem,którzy naprawdę w to uwierzyli. Aż pojawia się uśmiech na twarzy, dziękuję i miłego dnia!

ocenił(a) film na 5
Mlodzik91

- Duchu, jak masz na imię?
- Spierd***aj!

ocenił(a) film na 5
Sony_West

Nie było premiery ale widzę oceny lecą jak chcą. Dziecinada!

ocenił(a) film na 5
Embi1982

Chyba pomyliłeś wątki, premiera była rok temu ;)

ocenił(a) film na 6
Mlodzik91

Nie wolno sobie żartować z ducha Janusza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones