PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671824}

Outsider

The Outsider
6,1 13 092
oceny
6,1 10 1 13092
3,2 4
oceny krytyków
Outsider
powrót do forum filmu Outsider

Film zrobiony w starym stylu. Obraz utrzymany na dialogach i pięknych leniwych ujęciach. Dobra muzyka. Klasyczna, przyjemna, historia bez przekombinowania. Można doczepić się że Amerykanin zasila szeregi japońskiej mafii, ale pamiętajmy że to film.

ocenił(a) film na 7
Newpapag1

Szukałem tego komentarza, idealnie oddaje moje wyobrażenie o tej produkcji. Jest o niebo lepszy od "Bez Słów" chyba w każdej kwesti. Nie wiem jak ludzie mogą tego nie dostrzegać. Osobiście Jared Letho nie za dobrze pasował mi do tej roli, ale mimo to zagrał bardzo osobliwie.

ocenił(a) film na 8
Erdorado

Moim zdaniem podołał, może nie jest to rola życia, ale nie przeszkadza. Co do "Bez Słów" historia też byłaby przyjemna gdyby nie zagmatwana końcówka. Taki noir przyszłości. Deszcz, kobieta, milczący osobnik wyróżniający się życiową ułomnością, śledztwo i szczypta Jazzu. Scenariusz sam się pisze :)

ocenił(a) film na 8
Erdorado

Moim zdaniem, Jared nie był idealny, ale pamiętaj, że ta rola miała taka być i do tego miało to być z założenia kino klasy B.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones