PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527134}

Pakt z diabłem

Black Mass
6,7 52 741
ocen
6,7 10 1 52741
5,1 11
ocen krytyków
Pakt z diabłem
powrót do forum filmu Pakt z diabłem

wygląda jak towarzysz generał Jaruzelski

twuj_stary_z_Texasu

Dokładnie takie same wrażenie jak zobaczyłem ,to myślałem że to film o Jaruzelskim jest.

twuj_stary_z_Texasu

Raczej jak minister spraw wewn. z "Ekstradycji", grany przez Bogusława Sobczaka.

ocenił(a) film na 7
silvas76

Sobczuka

ocenił(a) film na 6
laskorn

Sobchucka

twuj_stary_z_Texasu

tez mialem takie pierwsze skojrzenie

użytkownik usunięty
twuj_stary_z_Texasu

to jest przystojniejszy brat bliźniak p. Jaruzelskiego ;))

czy twierdzisz, że świrosław kaczuzelski miał (ma) brata bliźniaka?

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_ggggggg

Co za czasy. Gdzie nie zajrzysz, nawet na filmweb, zaraz jakiś przygłup nawiązuje do kaczyńskiego.

Sony_West

Łukasz Broda charakteryzuje mnie:
https://www.filmweb.pl/film/Aida-2020-858070/discussion/Ludob%C3%B3jstwo+w+%C5%9 Brodku+Europy+pod+koniec+XX+wieku,3198467
Poczytaj sobie o mnie, zanim mnie zaatakujesz następnym razem, Sony.

twuj_stary_z_Texasu

Wg mnie oni go zrobili na Jacka Nicholsona!

twuj_stary_z_Texasu

Właśnie dlatego w TVP2 puszczają ten film dzisiaj (13.12.2019), w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. ;)

twuj_stary_z_Texasu

jak dobrze, że już leży w dole :)

ocenił(a) film na 6
Cielo89

Jak byś chciał ukarać winnych za to, co działo się za komuny, to nie tylko jaruzelski "w dole". Pół Polski trzeba by do tego "dołu" wrzucić i zakopać.  Ktoś przeciez oprócz jaruzelskiego w zomo służył, ktoś na sąsiadów donosił itp. 

Cielo89

Cielo, w dole (wawelskim) leży kaczuzelski lechu, świrosław jeszcze żyje. I już zdołał domokrację poknać. Zrobił to co Piłsudski. Słowem, mały wielki człowiek.
Prezes jest niepokonany. Wspaniały człowiek. Żeby dyktaturę wprowadzić tak sobie, bez zamachu majowego. Ponoć jego kraj przypomina jakiś inny, tylko jaki? białoruś, czy iii resę? Bo wspaniała opozycja nie potrafi się zdecydować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones