PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654715}

Paladyn 2 - Korona i smok

The Crown and the Dragon
4,4 257
ocen
4,4 10 1 257
Paladyn 2 Korona i smok
powrót do forum filmu Paladyn 2 - Korona i smok
ocenił(a) film na 8
zuzabubala

Warto obejrzeć- to takie typowe fantasy: zły mag, obrońca białogłowy i uparta dziewczyna. Plus smoki, magia i humor, bardzo delikatny. Muzyka też jest całkiem całkiem. Film może nie powala efektami, ale właśnie dlatego warto zobaczyć, bo to klasyczne D&D.

ocenił(a) film na 2
zuzabubala

Syf a nie film.

ocenił(a) film na 4
zuzabubala

Nie warto. :D A jestem zatwardziałym fanem fantasy i sci-fi, oglądam nawet kino klasy Z. ;-) Niektóre produkcje Asylum są godniejsze polecenia. Nawet pierwsza część Paladyna była fajniejsza - a i tak była kiepska.
Jedyna zaleta tego filmu to jakość nagrania - niestety fabuła, historia o całą reszta nie przypadła mi do gustu. Oglądałem na raty.

ocenił(a) film na 4
zuzabubala

Taki sobie, poniżej 4-5 bym nie schodził

robercik1010

Da się to obejrzeć najpierw? Nie ma kontynuacji wątków zapoczątkowanych w pierwszym filmie? Bo dziś akurat leci w TV a jeszcze nie zdążyłem obejrzeć pierwszej części.

ocenił(a) film na 4
terbi_2

Sorry, że tak późno odpisuję ale moim zdaniem nudne strasznie ;)

robercik1010

4 dni jak "na forum" to wcale nie jest dużo. Ja czasami odpisuję po kilku miesiącach ludziom tutaj. Najczęściej jak obejrzę jakiś starszy film gdzie szał komentowania pod nim już minie i ostatnie wpisy są dosyć stare.

Czyli już wiem mniej więcej czego się spodziewać. Pewnie kiedyś jak nie będę miał nic przygotowane do obejrzenia to spojrzę. Dzięki za recenzję.

ocenił(a) film na 4
terbi_2

I co? Obejrzałeś?

Artanis

Ostatecznie jeszcze nie. Zapomniałem o istnieniu takiego filmu. Kiedyś chyba przez te ostatnie 3 lata mi mignął w programie telewizyjnym ale to tyle. Zdecydowanie miałem wystarczająco innych filmów klasy B do oglądania.

ocenił(a) film na 4
terbi_2

Jest na Youtube jakby co

ocenił(a) film na 3
zuzabubala

Nie warto...

ocenił(a) film na 3
zuzabubala

Lepiej jedynkę jeśli nie widziałeś. Tą część lepiej odpuścić.

zuzabubala

Minęło 8 lat odkąd zapytałaś, a mnie ciekawi, czy obejrzałaś już? A jeśli tak to po jakim czasie od założenia tego postu? :D
Film trwa 1,5 h, a na więcej niż jedną opinie czekałaś latami i aż ponosi mnie wyobraźnia, chciałbym poznać dalszy ciąg tej historii z Twojej perspektywy :D

NieMamSwojegoZdania

Szczerze to albo nie widziałam tego, albo wyparłam z świadomości fakt, że widziałam... Nawet nie pamiętam już dlaczego chciałam wiedzieć coś o tym filmie i dlaczego na niego w ogóle trafiłam :P

zuzabubala

Sam wpadłem tu spragniony opinii, ale ostatecznie obejrzę ten film tak czy inaczej. Nadrabiałem jeszcze kilka beznadziejnych produkcji w międzyczasie, więc odłożyłem.
Dzięki za odpowiedź, fajnie poznać historię tego postu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones