PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111540}

Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny

The Princess Diaries 2: Royal Engagement
6,3 59 306
ocen
6,3 10 1 59306
Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny
powrót do forum filmu Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny

kto jest wkurzony? Co mnie obchodzi mecz brazylia vs włochy. Jak by to Pl była to bym się nie dziwiła że to puścili

Ama97

Ja jestem, co to ma być. TVP schodzi na psy.

Ama97

Ja.

ocenił(a) film na 7
Ama97

Wyluzujcie :) Też uwielbiam ten film, ale nie jestem wkurzona. Uwielbiam siatkówkę i dobrze zrobili, że puścili ten mecz. W końcu są igrzyska. TVP i tak nie przejmuje się siatkówką, to jak od święta raz na 4 lata wyemituje mecz, to krzywda nikomu się nie stanie :) A film można obejrzeć zawsze - i zawsze będzie taki sam.

ocenił(a) film na 10
black_eye

Kocham ten film jak zobaczyłem że będzie leciał po winni powiadomić ze będzie siatka a film puszą np. jutro co za chamy naprawdę to nie gra Pl cała Polska schodzi na psy :/ szkoda gadać żadnej informacji żadnej nie dali.

Ama97

Nastawiłam się i byłam rozczarowana. za to Mąż odetchnął z ulgą i obejrzał mecz ;) i już złość przeszła ;)

Ama97

Nie no ja mysle ze mecz jest wazniejszy. Film sobie mozesz zobaczyc w kazdej chwili na necie, a mecz - to jest na zywo, a potem w necie to juz nie jest to samo. A wgl większą oglondalnosc na pewno ma mecz siatkowki niz ten film.
A co do filmu to nawet fajny, taki na wolny wieczor moze byc :)

ocenił(a) film na 10
Ama97

Po co telewizja zawsze można oglądać w internecie na ,,Ale kino''

ocenił(a) film na 6
Ama97

u made my day :D

ocenił(a) film na 8
MademoiselleKier

haha widac wiek gimnazjalny robił swoje :D Jak to teraz czytam to aż wstyd :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones