PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211207}

Papierowy bohater

Paper Man
6,5 6 980
ocen
6,5 10 1 6980
Papierowy bohater
powrót do forum filmu Papierowy bohater

10/10

ocenił(a) film na 10

film o próbach zrozumienia życia przez człowieka nierozumianego przez resztę świata.
wzruszająca historia o potrzebie bliskości, o poszukiwaniu tego co zagubione i stracone i o
tym, że mimo wszystko warto dalej żyć. nie często płaczę na filmach, tutaj uroniłam nie
jedną łzę. bardzo polecam osobom wrażliwym i poszukującym czegoś w swoim życiu :)

ocenił(a) film na 10
Buf

Jak dla mnie niesamowicie wrażliwa i niespotykana w dzisiejszym kinie impresja na temat samotności i przyjaźni....zazwyczaj takie filmy określa się jako " genialny" i "dobrze zagrany", "reżyser się spisał"...ale ja wolę po prostu słowo piękny.

Buf

mi się też film bardzo bardzo podobał, ale daje tylko 7/10 , bo nie mogę uwierzyć , ze christopher się zabił

ocenił(a) film na 8
BlueLips

ale przeciez Christopher był tylko jej zmyślonym przyjacielem, który odszedł od Abby tak samo jak Capitan Excellent od Richarda :-)

Przemooh_

tak, ale chodzi mi o to, że Richard sam kazał odejśc Kapitanowi Doskonałemu, a ona nie miała okazji pożegnać się z Christpherem

BlueLips

Jednak skoro był on jej zmyślonym bohaterem, to ona się go w ten sposób pozbyła - emocjonalne dramatycznie, ale akurat pasuje to do charakterologii postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones